Logo Cubi Main
MEBLE
Bejot

kabina akustyczna TREEHOUSE

Kabina akustyczna do spotkań, czyli inaczej budka do biura Treehouse. Zbudowana w oparciu o solidną ramę stalową. Wnętrze budki wyłożone jest dźwiękochłonnym materiałem. Na zewnątrz budkę ozdabia drewno lub panele akustyczne. Szklane ściany i drzwi ze szkła akustycznego. W środku znajdują się dedykowane siedziska tapicerowane lub stołki. Słupek środkowy ukrywa systemy automatycznego sterowania oświetleniem wnętrza i wentylacją. Do słupka zamontowany stolik, nad stolikiem mediaport.
Parametry akustyczne budki Treehouse przeszły badania i uzyskały odpowiednie certyfikaty.

Treehouse dostępna jest jako:
• Jednoosobowa budka telefoniczna
• Dwuosobowa budka do pracy lub rozmów
• Czteroosobowa budka do spotkań.

Rozmowy odbywane wewnątrz nie będą słyszane na zewnątrz kabiny. Idealna, kiedy potrzebujesz miejsca na głośną lub poufną rozmowę. Budka pomoże skupić się na ważnym zadaniu nawet jeśli na zewnątrz kabiny wyraźnie słychać gwar. Skutecznie izoluje akustycznie w obie strony. Kabina Treehouse w wersji z tapicerowanymi ścianami zewnętrznymi dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia, w którym jest użytkowana.

Zadajesz sobie pytanie jaka kabina akustyczna będzie najskuteczniejsza? Treehouse z pewnością powinien być na szczycie Twojej listy.

Producent: Bejot
Gwarancja: 5 lat

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Prosimy o podanie nazwy mebla i jego kategorii.

Podobne produkty