MEBLE

kabina akustyczna TREEHOUSE

Kabina akustyczna do spotkań, czyli inaczej budka do biura Treehouse.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Kabina akustyczna do spotkań, czyli inaczej budka do biura Treehouse. Zbudowana w oparciu o solidną ramę stalową. Wnętrze budki wyłożone jest dźwiękochłonnym materiałem. Na zewnątrz budkę ozdabia drewno lub panele akustyczne. Szklane ściany i drzwi ze szkła akustycznego. W środku znajdują się dedykowane siedziska tapicerowane lub stołki. Słupek środkowy ukrywa systemy automatycznego sterowania oświetleniem wnętrza i wentylacją. Do słupka zamontowany stolik, nad stolikiem mediaport.

W kolekcji Treehouse dostępna jest budka do spotkań dwuosobowa i czteroosobowa oraz budka biurowa do rozmów telefonicznych.

Rozmowy odbywane wewnątrz nie będą słyszane na zewnątrz kabiny. Idealna, kiedy potrzebujesz miejsca na głośną lub poufną rozmowę. Budka pomoże skupić się na ważnym zadaniu nawet jeśli na zewnątrz kabiny wyraźnie słychać gwar. Skutecznie izoluje akustycznie w obie strony. Kabina Treehouse w wersji z tapicerowanymi ścianami zewnętrznymi dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia, w którym jest użytkowana.

Zadajesz sobie pytanie jaka kabina akustyczna będzie najskuteczniejsza? Treehouse z pewnością powinien być na szczycie Twojej listy.