Logo Cubi Main
MEBLE
Bejot

budka akustyczna TREEHOUSE

Budka biurowa do rozmów telefonicznych. Jednoosobowa budka akustyczna Treehouse. Zbudowana w oparciu o solidną ramę stalową. Wnętrze budki wyłożone dźwiękochłonnym materiałem. Na zewnątrz wykończona drewnem lub panelami akustycznymi. Szklane drzwi ze szkła akustycznego. Wnętrze wyposażone w półkę na laptop, opcjonalnie w stołek z podnóżkiem. Budka wyposażona w systemy automatycznego sterowania oświetleniem wnętrza i wentylacją.
Parametry akustyczne budki Treehouse zostały potwierdzone badaniem i odpowiednim certyfikatem.

Treehouse dostępna jest jako:
• Jednoosobowa budka telefoniczna
• Dwuosobowa budka do pracy lub rozmów
• Czteroosobowa budka do spotkań.

Rozmowy odbywane wewnątrz nie będą słyszane na zewnątrz budki. Idealna, kiedy potrzebujesz miejsca na głośną lub poufną rozmowę. Skutecznie izoluje akustycznie w obie strony. Budka telefoniczna Treehouse w wersji z tapicerowanymi ścianami zewnętrznymi dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia, w którym jest użytkowana.
Zadajesz sobie pytanie jaka budka akustyczna będzie najskuteczniejsza? Treehouse z pewnością powinien być na szczycie Twojej listy.

Producent: Bejot
Gwarancja: 5 lat

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Prosimy o podanie nazwy mebla i jego kategorii.

Podobne produkty