MEBLE

budka akustyczna TREEHOUSE

Budka biurowa do rozmów telefonicznych. Jednoosobowa budka akustyczna Treehouse.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Budka biurowa do rozmów telefonicznych. Jednoosobowa budka akustyczna Treehouse. Zbudowana w oparciu o solidną ramę stalową. Wnętrze budki wyłożone dźwiękochłonnym materiałem. Na zewnątrz wykończona drewnem lub panelami akustycznymi. Szklane drzwi ze szkła akustycznego. Wnętrze wyposażone w półkę na laptop, opcjonalnie w stołek z podnóżkiem. Budka wyposażona w systemy automatycznego sterowania oświetleniem wnętrza i wentylacją.

W kolekcji Treehouse dostępna jest również dwuosobowa i czteroosobowa budka biurowa do pracy lub spotkań.

Rozmowy odbywane wewnątrz nie będą słyszane na zewnątrz budki. Idealna, kiedy potrzebujesz miejsca na głośną lub poufną rozmowę.
Skutecznie izoluje akustycznie w obie strony. Budka telefoniczna Treehouse w wersji z tapicerowanymi ścianami zewnętrznymi dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia, w którym jest użytkowana.
Zadajesz sobie pytanie jaka budka akustyczna będzie najskuteczniejsza? Treehouse z pewnością powinien być na szczycie Twojej listy.