MEBLE

BOX do spotkań TREEHOUSE TH4

Akustyczny box do spotkań, czyli inaczej otwarta budka do biura Treehouse.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Zbudowana w oparciu o solidną ramę stalową. Wnętrze budki wyłożone dźwiękochłonnym materiałem. Na zewnątrz wykończona drewnem lub panelami akustycznymi. Silent box otwarty z jednej lub obu stron. Wnętrze wyposażone w stolik i dedykowane siedziska tapicerowane. W wersji z tapicerowaną ścianą boczną, słupek z mediaportem i miejscem do zawieszenia ekranu.

Treehouse dostępna jest jako:
• Dwuosobowa budka do spotkań.
• Czteroosobowa budka do spotkań.

Budka otwarta Treehouse jest meblem akustycznym, który wspiera organizację przestrzeni biurowej. Może służyć jako miejsce krótkich rozmów, spotkań w miejscach użyteczności publicznej, nauki i zabawy. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni może osłaniać akustycznie obszary szczególnie narażone na hałas.
Kabina Treehouse w wersji z tapicerowanymi ścianami zewnętrznymi dodatkowo poprawia akustykę pomieszczenia, w którym jest użytkowana.

Gdzie znajdzie zastosowanie otwarta budka Treehouse?
Jej naturalnym środowiskiem będą wszelkiego rodzaju przestrzenie wspólne np: hall, recepcja, strefa chillout, czytelnia w bibliotece, domy kultury, uczelnie, itp.