MEBLE

FOTEL TULO

Fotel TULO, w stylu skandynawskim, to mebel z przeznaczeniem do aranżacji wnętrz biurowych, kawiarnianych, a nawet domowych.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel TULO, w stylu skandynawskim, to mebel z przeznaczeniem do aranżacji wnętrz biurowych, kawiarnianych, a nawet domowych. Mebel występuje w różnych konfiguracjach, spośród których możemy wybrać siedzisko na wysokich lub niskich nóżkach drewnianych. W wersji biurowej fotel dostępny jest na stelażu obrotowym z kółkami (lub bez) i możliwością regulacji wysokości. Dostępne są oczywiście różne kolory tapicerki.

Krzesło TULO to mebel zdecydowanie przyciągający uwagę designem. Jego wygląd od razu przywodzi na myśl wygodę. Kształt siedziska nie daje pozostawia złudzeń – na fotelu będzie siedziało się bardzo wygodnie. Jego miękka linia oparta jest o minimalistyczne, subtelne nogi. Dzięki zestawieniu ciekawego wzornictwa z wysokim poziomem wygody fotel doskonale nadaje się do stref wypoczynku w biurach, do poczekalni oraz korytarzy. Sprawdzi się równie znakomicie w restauracjach czy hotelach.

Wybierz TULO, gdy szukasz ciekawego rozwiązania oraz ponadprzeciętnej wygody.

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii SOFT SEATING