MEBLE

Sofa systemowa U_FLOE

Sofa systemowa z serii U_FLOE to mebel, który składa się z kilku elementów, takich jak siedzisko z oparciem, stolik z mediaboxem oraz siedzisko bez oparcia. Dzięki modułowości sofy poszczególne elementy można konfigurować ze sobą na różne sposoby.

Jest to wielofunkcyjny mebel, który może być elementem harmonizujących ze sobą mebli z serii U_FLOE. Dzięki kwietnikowi biurowemu zaaranżujesz wnętrze, oddzielisz przestrzenie, wzbogacisz charakter przestrzeni. Stół znajdzie swoje miejsce przy sofie, a puf dopełni całą aranżację.

Ideą kolekcji U_FLOE są samodzielne meble oraz akcesoria, których inspiracją były kry lodowe, które w losowy sposób tworzą harmonijne układy. Podobnie z dostępnych mebli możemy tworzyć ciekawe, funkcjonalne układy, które w sposób indywidualny wypełnią Twoje wnętrze biurowe.

Wybierz meble z serii U_FLOE, jeśli potrzebujesz zaaranżować przestrzeń samodzielnymi, charakterystycznymi meblami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty