MEBLE

Sofa U_FLOE

Sofa z serii U_FLOE to mebel, który jest dostępny w różnych wariantach.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Może być wyposażony w dwa oparcia, pojedyncze oparcie lub występować jako siedzisko bez oparć. Jego wymiary całkowite to 1555 x 670 mm (wersja z oparciami). Dostępny jest w szerokiej gamie tapicerek, jak również na nogach drewnianych lub stelażu metalowym.

Jest to wielofunkcyjny mebel, który może być elementem harmonizujących ze sobą elementów z serii U_FLOE. Dzięki kwietnikowi biurowemu zaaranżujesz wnętrze, oddzielisz przestrzenie, wzbogacisz charakter przestrzeni.

Ideą kolekcji U_FLOE są samodzielne meble oraz akcesoria, których inspiracją były kry lodowe, które w losowy sposób tworzą harmonijne układy. Podobnie z dostępnych mebli możemy tworzyć ciekawe, funkcjonalne układy, które w sposób indywidualny wypełnią Twoje wnętrze biurowe.

Wybierz meble z serii U_FLOE, jeśli potrzebujesz zaaranżować przestrzeń samodzielnymi, charakterystycznymi meblami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.