MEBLE

Stół do spotkań U_FLOE

Stół do spotkań U_FLOE.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Stół do spotkań U_FLOE ma wymiary 650 x 1370 i blat na wysokości 1010 mm. Nad blatem zamontowany jest metalowy stelaż, który może służyć do umieszczenia ozdób, dekoracji lub oświetlenia. Jest to wielofunkcyjny mebel, który może być elementem harmonizujących ze sobą elementów z serii U_FLOE. Dzięki kwietnikowi biurowemu zaaranżujesz wnętrze, oddzielisz przestrzenie, wzbogacisz charakter przestrzeni.

Ideą kolekcji U_FLOE są samodzielne meble oraz akcesoria, których inspiracją były kry lodowe, które w losowy sposób tworzą harmonijne układy. Podobnie z dostępnych mebli możemy tworzyć ciekawe, funkcjonalne układy, które w sposób indywidualny wypełnią Twoje wnętrze biurowe. Przy stole do spotkań możesz odbyć krótką rozmowę z klientem, zrobić niedługą prezentację na komputerze, obejrzeć wspólnie katalog lub próbniki.

Wybierz meble z serii U_FLOE, jeśli potrzebujesz zaaranżować przestrzeń samodzielnymi, charakterystycznymi meblami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.