MOVE&LEAD

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 1
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 1
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 1

MOVE & lead

Żyjemy w czasach, kiedy silnie promowany jest zdrowy tryb życia.

W czasach, kiedy zastanawiamy się częściej niż kiedyś, czy jakość naszego życia jest satysfakcjonująca.

Nie chcemy pracować długo, ale chcemy pracować efektywnie.

Nie chcemy żeby praca nas przygniatała, chcemy żeby nas uskrzydlała. Chcemy czerpać satysfakcję z pracy i chętnie do niej przychodzić. Chcemy, aby całe środowisko pracy było przyjazne i zdrowe.

Firmy prześcigają się w oferowaniu pracownikom prozdrowotnych benefitów, karta na siłownię czy basen, owocowe czwartki, zdrowe posiłki w kantynie, nagradzanie niepalących, itd.

Troska o zdrowie pracowników objawia się również poprzez odpowiednie wyposażenie biura.

Przede wszystkim strefy chillout, gdzie można na chwilę oderwać się od pracy wymagającej skupienia, żeby potem móc utrzymać skupienie na właściwym poziomie. To na przykład orbitrek w biurze, albo jakieś gry wymagające aktywności fizycznej, które również wspierają produktywność dzięki chwilowej zmianie niezdrowej pozycji przy komputerze.

To również biurka do pracy na stojąco, które pozwalają na zmianę pozycji podczas pracy, co korzystnie wpływa na nasz garnitur mięśniowy, a w konsekwencji, na lepsze samopoczucie i mniejsze dolegliwości mięśniowo- stawowe.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 2
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 2

Kadra zarządzająca, wspiera w ten sposób zdrowy tryb życia swojej załogi.

Jednak przykład zawsze powinien iść z góry. Jeśli oczekujemy od ludzi z naszych zespołów właściwej odpowiedzi na stworzone warunki w pracy, to powinniśmy dawać im przede wszystkim dobry przykład.

Gabinet MOVE&LEAD jest propozycją właśnie dla aktywnego lidera, który jest przykładem i inspiracją dla współpracowników.

MOVE&LEAD to meble gabinetowe, w których współczesna wiedza o ergonomii, wsparta nowoczesną technologią, oferuje menedżerowi znacznie więcej, niż jakikolwiek inny system gabinetowy.

Kiedyś, synonimem luksusu były ciężkie, grubo lakierowane biurka gabinetowe. Klasyczne, a czasem wzorowane na antyczne. W dzisiejszych czasach, synonimem luksusu jest minimalizm. Oczywiście nie tandetny, ale dojrzały, harmonijny i subtelny.

MOVE&LEAD ma wszystkie cechy idealnego, luksusowego systemu mebli gabinetowych dla energicznego i kreatywnego managera.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 3
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 3

Obok doskonałego designu, mocnym atutem tego gabinetu jest jego wykończenie.

Połączenie takich materiałów jak charakteryzujący się niesamowitą wręcz odpornością na zarysowania HPL Fenix z naturalnym fornirem dębowy, jesionowym lub orzechowym. Czyli bardzo praktyczny, bo wysoce odporny na uszkodzenia materiał na blacie biurka, gdzie nie trzeba się martwić tym, że powierzchnia zostanie uszkodzona teczką, komputerem czy kubkiem z kawą. Szlachetny fornir zaś w miejscach, gdzie jego naturalny i nieprzewidywalny rysunek słoi, przydaje biurku klasy, tworząc poczucie luksusu.

W meblach gabinetowych MOVE&LEAD, każdy szczegół ma znaczenie.

Zakrzywione powierzchnie, idealnie dopasowanie do reszty elementów oraz detale wykonane ze stali nierdzewnej. Wszystko w wysokim standardzie dokładności.

Teraz trochę konkretnych danych technicznych. Biurka MOVE&LEAD dostępne są w dwóch wersjach. Biurka o stałej wysokości blatu 740 mm, oraz biurka o regulowanej wysokości blatu w zakresie od 735 mm do 1300 mm. Długość blatu to 1800 lub 2000 mm, a głębokość 850 mm.

Biurko regulowane elektrycznie, przesuwa blat z prędkością 38 mm/s, więc zmiana położenia blatu ze skrajnie niskiego do maksymalnie wysokiego zajmuje 1 minutę.

Kolumny podnoszące blat wyposażone są w dwa silniki z systemem antykolizji oraz miękkiego startu i zatrzymania. Przycisk sterowania regulacją wysokości biurka znajduje się na krawędzi blatu. Posiada pamięć dwóch pozycji oraz możliwość integracji ze smartfonem za pomocą Bluetooth.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 4
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 4

A propos smartfona.

Blat biurka można wyposażyć w dyskretnie ukrytą, szybką bezprzewodową ładowarkę Qi.

Miejsce, gdzie należy położyć telefon do ładowania bezprzewodowego oznaczone jest gwiaździstą zaślepką, kształtem przypominającą przepust na kable. Jeśli manager dysponuje telefonem zgodnym ze standardem bezprzewodowego ładowania, po umieszczeniu telefonu w wyznaczonym miejscu na blacie biurka, usłyszy sygnał dźwiękowy, a jego telefon zacznie się ładować.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 5
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 5

Piękne minimalistyczne biurko gabinetowe i plątanina kabli dookoła?

Nie ma mowy! Nie przy biurku MOVE&LEAD. Zasilanie z zewnątrz poprowadzone jest w nodze biurka. Pod blatem, w podłużnicy biurka, ukryta jest listwa z gniazdami zasilania. Jest tam też trochę miejsca z boku na ładowarkę laptopa. Sama pokrywa, przytrzymywana jest w pozycji zamkniętej za pomocą magnesów. W biurkach bez regulacji wysokości mamy do dyspozycji 3 lub 4 gniazda, w biurkach typu sit- stand mamy 2 lub 3 gniazda z napięciem.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 6
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 6

Biurko gabinetowe MOVE&LEAD może funkcjonować jako wolnostojące.

Jeśli jednak potrzebujemy mieć w zasięgu ręki blat pomocniczy oraz miejsce do schowania stale przydatnych drobiazgów, to doskonałym rozwiązaniem będzie przyłączenie do nogi biurka niewielkiego pomocnika. Prawy lub lewy. Zawsze z szufladą z pełnym wysuwem i cichym domykiem. Ze zdejmowanym stojakiem na butelki wewnątrz dolnej szuflady, oraz wyściełanym czarną skórą miejscem na długopisy czy ołówki.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 7
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 7

W skład systemu MOVE&LEAD wchodzą również dodatkowo meble służące do przechowywania.

Półki do zawieszania na ścianie, niskie pomocniki z dwiema szufladami, szafy aktowe oraz szafy ubraniowe. Poza funkcją stricte użytkową, posiadają niewątpliwie walor dekoracyjny. Oczywiście meble do przechowywania, utrzymane są w tym samym minimalistycznym stylu co biurko do gabinetu, a o ich atrakcyjności wizualnej decydują również detale wykonane z różnych, doskonale dopasowanych do siebie materiałów.

W MOVE&LEAD mamy rzeczywiście mnogość różnych materiałów.

Blat biurka zrobiony jest z grubej płyty MDF, pokrytej tworzywem HPL z podciętymi skośnie krawędziami, które lakierowanie są na kolor tworzywa. Noga wewnętrzna w biurku o regulowanym blacie wykonana jest ze sklejki pokrytej tworzywem HPL o fakturze i kolorze stali szczotkowanej. Noga właściwa również ze sklejki, od zewnątrz pokryta HPL jak górna część blatu, a część wewnętrzna okleiną naturalną. Do wykonania szaf i pomocników użyto takich materiałów jak płyta wiórowa pokryta fornirem, płyta laminowana MCF, płyta MDF pokryta fornirem, sklejka pokryta HPL, oraz naturalne drewno do wykończenia obrzeży płyt oklejonych fornirem.

Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 8
Meble Gabinetowe MOVE&LEAD Narbutas 8

MOVE&LEAD nie zachęca do wypychania szaf gabinetowych segregatorami, ale do korzystania z danych w laptopie.

MOVE&LEAD nie zachęca do mozolnej pracy na siedząco, ale do aktywnej pracy ze zmianą pozycji za biurkiem.

MOVE&LEAD sprawdzi się również jako platforma do krótkich narad na stojąco przy podniesionym blacie biurka.

Meble gabinetowe MOVE&LEAD to oferta dla prawdziwych liderów w firmach, urzędach czy innych organizacjach.

To idealna propozycja dla managera w firmie rozwiniętej cyfrowo. To okazja do zmiany dotychczasowego sposobu pracy. To obietnica efektywnej i zdrowej pracy dla aktywnej kadry zarządzającej. To dobry przykład dla całego zespołu.

https://cubi.pl/meble/movelead-gabinet-prezesa-biurko-regulowane-ekskluzywne/