Naturalna ewolucja biurka- biurko regulowane elektrycznie

Biurko Regulowane Elektrycznie Bench EASY Narbutas
Biurko Regulowane Elektrycznie Bench EASY Narbutas
Biurko Regulowane Elektrycznie Bench EASY Narbutas
Naturalna ewolucja biurka- biurko regulowane elektrycznie

Rewolucja w środowisku pracy- czy biurka nadal są potrzebne?

Sposób, w jaki pracujemy we współczesnych biurach zmienia się szybko w ostatnich latach. Sztywne struktury organizacyjne dawno już się rozpadły, a jeśli nie, to nadal będą podlegać dynamicznym zmianom. Pracujemy nie tylko w biurach, ale również zdalnie, w domu, w hotelu, w pociągu, w ogrodzie. Spędzamy więcej czasu na spotkaniach niż przy biurkach. Lubimy rozmawiać ze współpracownikami nieformalnie, jedynie przystając na chwilę, nawet nie siadając. Tak więc pytanie jest być może uzasadnione: czy w ogóle potrzebujemy biurka, czy biurko jest bardziej lub mniej zbędne?
Moim zdaniem biurko w biurze pozostanie stałym elementem wyposażenia. Ale to nie oznacza, że nie będzie podlegało zmianom. Wręcz przeciwnie. Zarówno biuro, jak i biurko będą nadal przechodzić przekształcenia, takie jak miały przechodzić już w przeszłości.

Biurko Regulowane W Domu EASY Narbutas
Biurko Regulowane W Domu EASY Narbutas

Biurka regulowane- spojrzenie w historię

Przyjrzyjmy się historii biura. Pierwszy pokój, w którym ludzie przetwarzali dokumenty lub zarządzali procesami, stał się tym, co obecnie nazwałbym biurem. Meble w tych pomieszczeniach ciągle ewoluowały, aby dostosować się do zmian w organizacjach i możliwości technicznych. Jedną z głównych i bardziej drastycznych zmian było na pewno nadejście cyfryzacji.

Komputer zagościł w biurze. Nie tylko w dziale księgowości i sekretariacie, ale praktycznie w każdym dziale na każdym stanowisku. Osoby zajmujące się projektowaniem przeszły z dużego stołu kreślarskiego na oprogramowanie do projektowania. Architekci, projektanci i technicy zamienili swoje linijki, ołówki i cyrkle na komputer, myszkę i klawiaturę. To właśnie oni wywołali określony rozwój w biurze: biurko elektrycznie regulowane pod względem wysokości. Stół kreślarski umożliwiał pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, więc projektanci i inżynierowie pracowali w pozycji siedzącej lub stojącej przed niemal pionowym planem. Praca na stojąco? Dlaczego nie można tego zrobić również przy komputerze?

Dlatego nie dziwi, że pierwsze biurka regulowane pod względem wysokości były dedykowane właśnie dla tych projektantów. W latach 90-tych pojawiły się biurka CAD, których blat można było regulować ręcznie na wysokość. Jeśli cofniemy się jeszcze dalej do roku 1910, natkniemy się na niemiecką firmę Reiss, która wprowadziła pierwsze biurko regulowane na wysokość. Oczywiście nie można go było regulować jednym przyciskiem, tak jak biurka CAD w tamtych czasach.

W latach 90-tych firma LINAK opracowała pierwsze rozwiązania dla biurek z elektrycznie regulowanym na wysokość blatem. W 1998 roku LINAK wprowadził na rynek kolumnę podnoszącą DL1, pierwszy na świecie system do biurka elektrycznie regulowanego pod względem wysokości.

To już historia. Wróćmy do tego co tu i teraz. Dzisiaj mamy dla Ciebie inteligentne biurko regulowane EASY produkowane przez firmę Narbutas na kolumnach LD15 i DL 16 na kolumnach firmy LINAK.

Przycisk Sterowania Wysokością Biurka Moduł Bluetooth EASY Narbutas
Przycisk Sterowania Wysokością Biurka Moduł Bluetooth EASY Narbutas

Biurko regulowane elektrycznie EASY od Narbutas – łatwo być produktywnym!

W Cubi dostępny jest ergonomiczny i funkcjonalny system biurek typu sit-stand zarówno jako biurka jednoosobowe, jak i w wersji bench. Wybierz spośród naszej szerokiej gamy rozwiązań, aby dostosować elektrycznie regulowane biurko do Twojej przestrzeni biurowej. Łatwo wybierzesz, łatwo będziesz użytkował i łatwo utrzymasz produktywność przez dłuższy czas.

Łatwa regulacja biurka regulowanego elektrycznie – elektronika i aplikacja LINAK. Biurka EASY są zaprojektowane z myślą o ergonomicznych i dynamicznych stanowiskach pracy, które pozwalają łatwo zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą oraz po prostu dostosować wysokość blatu do sylwetki użytkownika. To pozwoli Twojemu ciału na aktywność ruchową, a umysłowi myśleć jaśniej.

Wysokość biurka można regulować jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą pilota oraz przez Bluetooth z telefonu komórkowego. Wybierz wysokość blatu, która jest dla Ciebie najwygodniejsza i zapisz to położenie blatu, żeby je przywołać na życzenie. Za pomocą aplikacji LINAK możesz także otrzymywać przypomnienia o zmianie pozycji z siedzącej na stojącą.

Fabryka Narbutas oferuje różne rodzaje przycisków, począwszy od wersji podstawowej z funkcją w górę / w dół mocowane pod blatem albo osadzane w okrągłym otworze w blacie. Wersji pośredniej z funkcją zapamiętywania 3 pozycji. Aż po najbardziej rozbudowaną wersję sterowania z przyciskiem z pamięcią 2 pozycji, automatycznym ustawianiu w zapamiętanej pozycji, zintegrowanym Bluetooth i diodą LED, które zachęcają do aktywności przy stanowisku pracy.

Antykolizja W Biiurkach EASY Narbutas
Antykolizja W Biiurkach EASY Narbutas

Funkcja antykolizyjna w biurkach EASY na kolumnach LINAK

Biurko pracownicze funkcjonuje często w otoczeniu wielu innych mebli i przedmiotów. Podczas ruchu blatu regulowanego biurka może ono przypadkowo zderzyć się z jakimś przedmiotem, jeśli opuścisz je całkowicie na dół. Aby temu zapobiec, czujnik PIEZO automatycznie zatrzyma ruch biurka, jeśli wykryje przeszkodę na swojej drodze. Rozwiązanie antykolizyjne ogranicza uszkodzenia materiału w przypadku zderzenia biurka z twardym przedmiotem.

W biurkach regulowanych EASY na stelażu 3 kolumnowym DL 16 sensor montowany jest w standardzie, w wersji na stelażu 2 kolumnowym DL 15 dostępny jest w opcji.

Funkcja antykolizyjna minimalizuje ryzyko uszkodzeń spowodowanych zaciskaniem lub blokowaniem przeszkód w kierunku w górę i w dół. Należy jednak pamiętać, że funkcja antykolizji nie działa, jeśli kolizja wystąpi podczas fazy inicjalizacji, jeśli kolizja wystąpi w ciągu pierwszej sekundy użytkowania lub po zwolnieniu przycisku na jednostce sterującej, nie zadziała, jeśli kolizja wystąpi zbyt długo.

Przyciski Regulacji Wysokości EASY Narbutas
Przyciski Regulacji Wysokości EASY Narbutas

Wybierz łatwo swoją wersję biurka regulowanego EASY – personalizacja wybranego rozwiązania

Blaty z płyty MFC grubości 25 mm, oklejone obrzeżem ABS występują we wszystkich popularnych obecnie w biurach formatach. Dodatkowo blat może być fabrycznie wyposażony w przepust kablowy, mediaport lub wycięcie w blacie umożliwiające przepuszczenie okablowania.

Biurka regulowane EASY można też doposażyć w kanały kablowe montowane pod blatem. Osłony okablowania przydadzą się do zapanowania nad opadającymi kablami. Przydatnym rozwiązaniem może być też metalowa zamykana na klucz szuflada montowana pod blatem do odkładania rzeczy osobistych. Jeśli pracownicy rozmawiają przez telefon przy biurkach, dobrym rozwiązaniem będzie wysoko skuteczny w pochłanianiu hałasu panel akustyczny mocowany do blatu biurka.

Wybór rodzaju nóg, a właściwie samej stopy stelaża biurka, to obok trzech kolorów lakieru proszkowego, jedyne możliwości personalizacji stelaża. Trzy kolory to biały, metalik i czarny.

Kolumny DL15 DL16 Linak Do Biurka EASY Narbutas
Kolumny DL15 DL16 Linak Do Biurka EASY Narbutas

Dlaczego biurka na kolumnach LINAK to dopracowane i niezawodne konstrukcje?

Musisz wiedzieć, że żeby gwarantować najwyższą jakość wyrobu, firma LINAK nie dostarcza jedynie silników i elektroniki, z których firma meblowa komponuje stelaż regulowany. LINAK dostarcza dopracowane i kompletne zestawy, kolumny z napędami i dedykowaną elektroniką. Producenci mebli, tacy jak Narbutas, dodają dopasowane do tej kolumny podstawy i podłużnice pod blaty.

Gwarancja na meble biurowe Narbutas to 10 lat, ale komponent biurka, jakim jest mechanizm regulacji wysokości objęty jest 5 letnią gwarancją. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że mechanizmy pochodzą od tak renomowanego producenta jak LINAK, mechanizmy biurek EASY będą służyły bezawaryjnie o wiele dłużej.

Biurka regulowane EASY charakteryzują się wysokim dopuszczalnym obciążeniem mechanizmu biurka aż do 120 kg. To nie Ty dostosowujesz się do biurka, ale biurko dostosuje się do Ciebie i Twojej aktywności w biurze.

Biurko Regulowane Elektrycznie EASY Narbutas
Biurko Regulowane Elektrycznie EASY Narbutas

Biura się zmieniają, ale biurka pozostają

Jeśli zapytasz dziesięć osób z różnych grup wiekowych, co według nich powinno się znajdować w biurze, większość z nich prawdopodobnie odpowie: biurko. To naprawdę zaskakujące, że wielu futurologów uważa biurko za “wymierającą gatunek”. Dla nich przyszłość pracy wygląda zupełnie inaczej: leniuchowanie na kanapie w strefie chillout, rozmawianie z kolegami na wygodnym fotelu, ustawionym w sali konferencyjnej, czy też generowanie nowych kreatywnych pomysłów podczas spaceru w ogrodzie, który został zasadzony obok budynku firmy. Wspaniała, futurystyczna wizja. Kto by nie chciał pracować w taki sposób?

Nawet jeśli pracownicy biurowi przyszłości będą siedzieć na swoim wygodnym fotelu lub regularnie odwiedzać ogród, to w pewnym momencie w ciągu dnia pracy wrócą i usiądą przy biurku, przynajmniej tymczasowo. Ale mogą też wybrać pracę na stojąco. I właśnie dlatego, po tej nieco przydługim wstępie, dochodzę do sedna sprawy: Biurko ewoluowało wraz z upływem czasu, tak samo jak sposób jego użytkowania. Zmienił się nie tylko design biurka, ale także jego funkcje. Dzięki innowacjom technicznym biurko dostosowuje się do naszego sposobu pracy. W królestwie zwierząt powiedzielibyśmy, że ta zdolność do adaptacji zapewniła mu i będzie zapewniać przetrwanie w biurach przyszłości.

Biurka Bench Regulowane Elektrycznie EASY Narbutas
Biurka Bench Regulowane Elektrycznie EASY Narbutas

Zmień swoje biuro w oazę wydajności i wygody- biurko regulowane elektrycznie EASY

Wraz z dynamicznymi zmianami w sposobie pracy, biurka ewoluują, stając się bardziej inteligentne i dostosowane do potrzeb użytkowników. Rozwiązania takie jak biurka regulowane elektrycznie na kolumnach LINAK, oferujące komfort, ergonomię i innowacyjne funkcje, pozostają niezbędne w nowoczesnym biurze.

Teraz, gdy poznałeś historię biurek regulowanych oraz wysokiej jakości biurek regulowanych elektrycznie EASY na kolumnach LINAK, czemu nie dać im szansy, by zmieniły Twoje podejście do pracy?
Wyobraź sobie komfort, ergonomię i efektywność, jakie mogą wprowadzić do Twojego biura. Jeśli to brzmi intrygująco, nie wahaj się!

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie.
Wraz z biurkiem regulowanym elektrycznie EASY, przekształcisz swoje miejsce pracy w oazę wydajności i wygody. Daj sobie szansę na to unikalne doświadczenie!