Nasza misja

Cubi, to po włosku kostki. Każda kostka to dla nas zadanie, na które znajdujemy rozwiązanie. Pomożemy Ci profesjonalnie dobrać i połączyć w całość wszystkie kostki. Naszą misją jest tworzenie zdrowego i bezpiecznego środowiska biurowego, w którym chce się pracować.
Zaplanujemy Twoje nowe biuro albo zoptymalizujemy i odświeżymy istniejące, by było jak nowe. Zrobimy to z uwzględnieniem nowoczesnych trendów, nowych technologii, badań nad optymalnym i ergonomicznym środowiskiem pracy.
Dostarczymy najlepsze rozwiązania dedykowane do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Poza typowymi meblami typu biurka, szafy, krzesła, dostarczamy również meble miękkie do stref relaksu, rozwiązania akustyczne np. kabiny akustyczne, budki telefoniczne, okładziny ścienne i sufitowe, ścianki, wykładziny oraz meble personalizowane. Najlepsze meble biurowe Białystok Warszawa.
Logo Cubi Main.svg
Bywa, że kontaktujący się ze mną klienci zaczynają od pytania o wstępnie upatrzone meble. Często dlatego, że nie wiedzieli od czego zacząć proces wyposażenia biura. Służę wtedy pomocą. Zachęcam ich do szerszego spojrzenia na biuro. Na jego organizację i na stworzenie dopasowanych rozwiązań wspierających produktywność. To właśnie dlatego klienci, z którymi współpracowałem wcześniej, powracają. Wiedzą, że będę dla nich wsparciem na każdym etapie. Wspólnie ustalimy potrzeby, a ja znajdę dopasowane rozwiązania i dostarczę meble.
Andrzej Strzymiński
Gdy masz potrzebę, związaną z wyposażeniem przestrzeni biurowej, firmowej, czy pracowniczej – pozostaw kontakt lub zadzwoń – wspólnie znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Co oferujemy?

Doradztwo Akustyczne

Przeprowadzimy audyt akustyczny, pozwalający dobrać optymalne rozwiązania wytłumiające hałas czy likwidujące pogłos.

Doradztwo Produktowe

Pomożemy w zakresie doboru produktów spośród wielu marek i modeli. Dopasujemy rozwiązania do budżetu.

Koordynacja inwestycji

Przygotujemy układ funkcjonalny, aranżację, kosztorys. Skonsultujemy ergonomiczne rozmieszczenie mebli. Dostarczymy opis parametrów mebli.

Projektowanie wnętrz

Współpracujemy przy projektach wnętrz jako doradcy produktowi. Do wykonania projektu wnętrz, polecamy wykwalifikowanych architektów.

Serwis i montaż meblowy

Wykonujemy meble pod wymiar według projektu wykonanego na indywidualnie życzenie przez architekta. Dostarczamy, montujemy, serwisujemy.

Gwarancja produktowa

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, przeznaczone do intensywnego użytkowania w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Co mówią klienci