Połączenie akustyki i designu

Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas
Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas
Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas

POłączenie akustyki i DESIGNU

Jeśli chcemy zwiększyć chłonność akustyczną w pomieszczeniu, to musimy wybrać produkty akustyczne z materiałów porowatych i włóknistych o optymalnej gęstości i grubości.

Porowata i włóknista struktura materiału akustycznego to taka, w których dźwięk wnikający siatkę wzajemnie połączonych porów, zamieniany jest na ciepło. Struktura materiału decyduje o wartości pochłaniania dźwięku, a o skuteczności zakresie określonych częstotliwości decyduje grubość, kształt i położenie materiału akustycznego. Obok podstawowej zalety jaką oferują produkty porowate i włókniste, czyli skutecznego pochłaniania dźwięków o średnich oraz wysokich częstotliwościach, pełnią również niezwykle ważną funkcję dekoracyjną i użytkową.

produkty akustyczne do biura
Trzy Rodzaje ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 1

Przedstawiamy Państwu doskonałe produkty akustyczne firmy Narbutas, wykonane z filcu PET i zaprojektowane z myślą o poprawie akustyki pomieszczenia. Skutkiem dążenia do tego celu jest powstanie kreatywnych kompozycji do nowoczesnego biura, w którym dobro pracowników jest priorytetem.

Produkty ACOUSTIC ARTWORK mają ważną misję, poprawiają akustykę w Twojej przestrzeni, ale także dają możliwość wdrożenia unikalnych i kreatywnych rozwiązań atrakcyjnych wizualnie.

wytłumienie hałasu w biurze za pomocą ustrojów akustycznych
Trzy Rodzaje ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 2

Producent ACOUSTIC ARTWORK ma wizję bycia firmą zrównoważoną, a produkty akustyczne wykonane z filcu PET są jednym z przykładów tego dążenia.

Produkty akustyczne z filcu PET, są częścią gospodarki o obiegu zamkniętym, zachęcają do odpowiedzialnego korzystania z zasobów i redukcji odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się również do recyklingu. Produkty te są w dotyku podobne do wełny, ale filc PET jest w rzeczywistości wykonany z plastiku i wykorzystuje ponad 50% plastiku z recyklingu.

Ten zrównoważony materiał ma doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie dźwięków o średniej i wysokiej częstotliwości pomimo niewielkiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze.

Filc PET to miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały materiał. Zapewnia wymagany stopień odporności ogniowej i spełnia obowiązujące wymagania bezpieczeństwa pożarowego. Jest to również materiał przyjazny dla biura, charakteryzujący się wyjątkowo niską emisją formaldehydu i lotnych związków organicznych.

Filc PET ACOUSTIC ARTWORK Narbutas
Filc PET ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 1

Ze względu na porowatą strukturę filc PET można łatwo czyścić dużą ilością wody. W większości sytuacji do usunięcia plam wystarczy woda bez konieczności szorowania.

Niektóre badania sugerują również, że wirusowi trudniej jest rozprzestrzeniać się na takich powierzchniach. Biorąc pod uwagę, że dziś dezynfekcja miejsc, w których pracują ludzie, to nowa norma, warto wiedzieć, że filc PET można dezynfekować bez uszkadzania powierzchni czy koloru. Do tego celu używamy środków dezynfekujących na bazie etanolu o stężeniu 70-85%.

Filc PET ACOUSTIC ARTWORK Narbutas
Filc PET ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 2

System ACOUSTIC ARTWORK obejmuje trzy rodzaje rozwiązań akustycznych, które pomagają stworzyć komfort akustyczny zarówno w miejscach pracy, jak i wypoczynku.

Wybierz ten rodzaj, który najlepiej pasuje do Ciebie i spełnia Twoje indywidualne wymagania, niezależnie od tego, czy potrzebujesz kreatywnego rozwiązania do podziału przestrzeni, czy subtelnych elementów dekoracyjnych do sufitu i ścian Twojego biura.

produkty akustyczne do poprawy akustyki w biurze
Trzy Rodzaje ACOUSTIC ARTWORK Narbutas

Za pomocą przegród ACOUSTIC ARTWORK można w łatwy sposób podzielić pomieszczenie na różne strefy. Przegrody te pozwolą na wydzielenie oddzielnej przestrzeni do pracy, na spotkania, relaks czy kreatywne warsztaty w biurze open space. Przegrody są doskonałym narzędziem do zarządzania przepływami ludzi poprzez kierowanie lub ograniczanie ich ruchu.

Przegrody akustyczne z wełny PET pozwalają w łatwy sposób oddzielić miejsca pracy od przejść o wzmożonym natężeniu ruchu ludzi, któremu towarzyszy również wyższy poziom rozpraszającego hałasu.

podwieszana kurtyna akustyczna do biura
Sciana Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 1
podwieszane dyfuzory akustyczne do biura kurtyna akustyczna do izolacji akustycznej
Sciana Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 2

Ścianki działowe zapewniają pracownikom odpowiedni poziom prywatności, nie izolując ich całkowicie, dzięki czemu ich przestrzeń biurowa będzie przytulna.

Ich wycięcia pozwalają na przepuszczanie światła. W ten sposób za pomocą przegród ACOUSTIC ARTWORK stworzysz dla swoich pracowników przyjemne środowisko do pracy lub relaksu.

Wybierz swój ulubiony wzór i kolorystykę ścianek działowych i stwórz wyjątkowe przestrzenie biurowe, które będą przyjemne zarówno wizualnie, jak i akustycznie dla Twoich pracowników.

Przegrody są dostępne w różnych wzorach z okręgami, sześciokątami, siatkami i różnymi falistymi wzorami. Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania wizualnego, którego szukasz, możemy wyprodukować ścianki działowe o niestandardowych wzorach.

ścianki akustyczne kurtyny wygłuszające do biura
Sciana Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 4
biurowe ścianki wiszące do poprawy akustyki w biurze
Sciana Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 3

ACOUSTIC ARTWORK Cloud to rozwiązanie sufitowe poprawiające akustykę biura.

Podobnie jak chmura na niebie daje cień, ta chmura akustyczna nad Tobą jest po to, aby skutecznie pochłaniać dźwięki otoczenia, dzięki czemu będziesz w stanie stworzyć komfortowe akustycznie środowisko zarówno do pracy, jak i relaksu.

ACOUSTIC ARTWORK Cloud z pewnością przyciągnie uwagę swoim kształtem.

Wybierz żądany kolor, a ten produkt akustyczny będzie wyjątkowym elementem wystroju Twojego biura.

Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas
Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 1
Chmura Akustyczna do zwieszenia w biurze
Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 2
Chmura Akustyczna podwieszany dyfuzor dźwięku do biur
Chmura Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 3

Ściany biurowe mogą stać się polem do tworzenia efektownych kompozycji.

Panele akustyczne, które są dostępne w pięciu różnych kształtach i różnych rozmiarach, uwolnią Twoją kreatywność.

Płytki ACOUSTIC ARTWORK ożywią ściany Twojego biura i pomogą w kształtowaniu wizerunku Twojej firmy.

Podobnie jak inne produkty ACOUSTIC ARTWORK, panele typu „płytki” pochłaniają dźwięki otoczenia, redukują pogłos i dodadzą pomieszczeniu komfortu akustycznego.

żółte płytki akustyczne do biura
Plytka Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 1
Plytka Akustyczna do klejenia na ścianie w biurze
Plytka Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 2
ścienna płytka akustyczne do poprawy akustyki w biurze
Plytka Akustyczna ACOUSTIC ARTWORK Narbutas 3

Czy ACOUSTIC ARTWORK poza bezspornymi walorami akustycznymi daje możliwość tworzenia kreatywnych i pięknych przestrzeni?

Wszystko zależy od naszej inwencji i odwagi.

Zapraszam do kreatywnej zabawy z ACOUSTIC ARTWORK.