bejot:

Bejot

Dlaczego Bejot dla Cubi to kluczowy dostawca? Bo to rodzinna firma, która z małego zakładu stolarskiego urosła do rangi czołowego producenta tapicerowanych mebli biurowych.

Determinacja z jaką firma promowała solidne i ergonomiczne rozwiązania, dostarczając na rynek udane i znane w branży konstrukcje, przełożyła się na niewątpliwy sukces firmy w kraju i za granicą. Bejot to dostawca głównie wszelkiego rodzaju krzeseł, foteli biurowych, sof i foteli wypoczynkowych do różnych stref w biurze oraz różnorodnych rozwiązań akustycznych. Jest to również producent śmiałych oraz nietuzinkowych rozwiązań do stref chillout. Zawsze ma własną odpowiedź na trendy wzornicze i nowości w branży wyposażenia wnętrz biurowych, co zapewnia niezwykle oryginalne produkty.

Aranżacja biura w oparciu o meble biurowe Bejot?

Jeśli poszukując mebli do aranżacji Twojego biura trafiłeś na meble biurowe Bejot, to możemy pomóc Ci w doborze i konfiguracji wybranych rozwiązań. Udostępnimy Ci komplet szczegółowych informacji o produktach, o ich cechach, parametrach oraz opcjach wykończenia. Pomożemy Ci porównać podobne rozwiązania i pomożemy wybrać optymalne do Twoich potrzeb i budżetu. Dostarczymy i zmontujemy w Twoim biurze wybrane przez Ciebie meble firmy Bejot.

Bejot produkuje ergonomiczne fotele biurowe, krzesła i fotele konferencyjne.

Bejot jest producentem mebli biurowych przeznaczonych głównie do siedzenia. Głównie, bo większość oferty to ergonomiczne fotele biurowe, krzesła konferencyjne, krzesła restauracyjne i ławki. Od początku swojej działalności, Bejot jest uznanym producentem biurowych foteli wypoczynkowych do stref relaksu. Poza fotelami lounge, znajdziecie nowoczesne sofy biurowe i zestawy modułowe oraz pufy i poduszki. Można więc powiedzieć, że produktami firmy Bejot możesz zaspokoić każdą potrzebę związaną z komfortowym siedzeniem w swoim biurze.

Bejot produkuje stoły konferencyjne, stoły do restauracji oraz biurka pracownicze.

Naturalnym uzupełnieniem oferty krzeseł biurowych jest szeroka gama stołów konferencyjnych, stołów do restauracji i kantyn oraz biurek. Należy przy tym zaznaczyć, że znaczna część stołów jest wzorniczą kontynuacją linii krzeseł. Z łatwością dobierzecie designerskie krzesła i dopasowany wzorniczo stół z oferty Bejot. Podobnie sprawy się mają ze stolikami kawowymi. Praktycznie każdy model z systemu sof biurowych czy zestawów modułowych posiada w ofercie Bejot dedykowany stolik na dopasowanym wzorniczo stelażu.

Bejot produkuje panele akustyczne i meble akustyczne.

Kolejną ważną grupą innowacyjnych produktów do nowoczesnych biur jest oferta mebli akustycznych i paneli akustycznych Bejot. Właściwe trudno znaleźć na naszym rynku firmę, która ma więcej tak dopracowanych pod względem wzorniczymi i technicznym mebli akustycznych do biura. Większość z nich, to sofy z ekranami akustycznymi stanowiącymi barierę akustyczną dla hałasu w biurze. Meble akustyczne to również ciche boksy do spotkań, czyli ekranowane akustycznie i optycznie miejsce ze stołem i siedziskami. Meblami akustycznymi jakie tu znajdziemy będą też systemy ścianek akustycznych z blatami roboczymi do tworzenia cichych stanowisk call center. Ta dość pojemna kategoria zmieściła również dość zwariowaną konstrukcję jakim są wolnostojące huśtawki do biura.

Bejot produkuje dźwiękoszczelne kabiny biurowe, budki telefoniczne i zamknięte budki do spotkań w biurze.

Rozwinięciem koncepcji mebli akustycznych są skuteczniejsze od nich, bo zamykane, kabiny akustyczne. W tej kategorii produktów do radzenia sobie z hałasem w warunkach biurowych mamy dwa rozwiązania. Oba typy budek akustycznych charakteryzują się bardzo dobrą dźwiękoszczelnością. Jeden z nich jest dostępny w wielu wersjach. Począwszy do jednoosobowej budki telefonicznej do biura, przez dwuosobowe po czteroosobowe budki do spotkań. Na uwagę zasługuje też fakt bardzo dużych możliwości konfiguracji budki akustycznej. Możemy na przykład wybrać opcję z tapicerką na zewnętrznych ścianach budki albo drewniane wykończenie. Podobnie podłoga budki Bejot, może być wykończona wykładziną lub panelami drewnianymi. Wnętrze budki akustycznej można zamówić bez wyposażenia i samemu dobrać potrzebne meble. Można też wnętrze wyposażyć w fabrycznie dedykowane i montowane hokery, stoliki oraz pufy z oparciem. 

Standardem w budkach akustycznych są oczywiście systemy wentylacji i oświetlenia wnętrza. Bejot, jako jeden z nielicznych producentów kabin akustycznych dostarcza opcjonalnie oczyszczacz powietrza.

Bejot produkuje designerskie meble do przechowywania i meble uzupełniające.

Ostatnią grupą produktów są regały modułowe. Rozbudowane regały wolnostojące oraz utrzymane w tym samym loftowym designie regały wiszące. Modułowość regałów stwarza nieograniczone możliwości kreacji wnętrz. Przy odpowiednim użyciu modułów możesz stworzyć miejsce do siedzenia, możesz stworzyć regał przyścienny z zamykanymi lub otwartymi miejscami do przechowywania. Z półkami na kwiaty, z miejscem na tablicę, telewizor. Możesz też zbudować stylowy wieszak z miejscem na buty i czapki.

Uzupełnieniem dla tej grypy produktów będą wieszaki stojące i zgodne wzorniczo z sofami systemowymi kwietniki i stelaże pod zieleń biurową.

Meble biurowe Bejot. Jakie przestrzenie urządzisz meblami Bejot?

Przede wszystkim stanowiska pracy i home office, tak jeśli chodzi o biurka, ścianki akustyczne, jak i oczywiście wszelkiego rodzaju ergonomiczne krzesła obrotowe. Strefę współpracy, gdzie przydadzą się krzesła biurowe i fotele, regały modułowe, stoły konferencyjne i krzesła konferencyjne, panele akustyczne, meble akustyczne i oczywiście kabiny akustyczne. 

Jeśli poszukujesz mebli do strefy relaksu, to Bejot przygotował naprawdę bogatą ofertę produktów do tej strefy. Od wszelkiego rodzaju foteli, sof, mebli miękkich, mebli akustycznych, parawanów akustycznych, paneli akustycznych, stolików kawowych, kwietników, puf, regałów aż po poduszki. Większość powyższych produktów znajdzie zastosowanie również w poczekalniach.

Wspomniana wyżej mnogość rozwiązań typu stół i krzesło lub fotel, to element wystroju takich miejsc jak sale wykładowe, sale konferencyjne czy restauracje

Gdzie kupić meble biurowe Bejot?

Oferta mebli Bejot wyda się być ofertą uzupełniającą dla producentów mebli płytowych, ale właściwie nie ma przeszkód, aby przy pomocy mebli biurowych Bejot wyposażyć całe biuro. 

Bejot to synonim dobrego designu, trwałości i komfortu. Wybierając produkty tego producenta do swojego biura zaoszczędzisz sobie rozczarowań i zyskasz pewność trafnego wyboru.

Cubi dostarcza meble biurowe głównie na rynek województwa mazowieckiego i podlaskiego operując z Warszawy i Białegostoku. Jeśli jesteś zainteresowany produktem Bejot i potrzebujesz więcej informacji, wyślij zapytanie lub zadzwoń.