Intar Seating

Intar Seating

Intar Seating to polski producent krzeseł i foteli wytwarzanych z gotowych komponentów importowanych z Europy Zachodniej i Azji.

Firma Intar stopniowo wprowadza do oferty siedziska własnego projektu. Niewątpliwą zaletą ich oferty jest szeroki przekrój cenowy, od rozbudowanych i cenionych w świecie konstrukcji do tanich krzeseł kontraktowych. Cubi ceni współpracę z tym producentem głównie z powodu elastyczności firmy. Elastyczność w komponowaniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb i budżetu oraz za krótkie terminy realizacji zamówień.

Intar Seating to marka firmy Intar Tools, która działa na rynku od 1993 roku.

Firma jest rodzinna i specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji krzeseł biurowych.

W ofercie znajdują się różnego rodzaju modele krzeseł biurowych, w tym podstawowe tanie krzesła obrotowe, bardziej rozbudowane i ergonomiczne modele, a także znane i cenione przez klientów korporacyjnych ergonomiczne fotele obrotowe.

Firma oferuje również szeroki wybór krzeseł konferencyjnych, od budżetowych modeli do sprzedaży kontraktowej, po bardziej wysmakowane modele.

Intar Seating dostarcza także krzesła do szkół, wysokie stołki zwane hokerami oraz siedziska na belce.

Oprócz krzeseł biurowych, Intar Seating oferuje również meble biurowe, w tym duży wybór stołów konferencyjnych z uchylnym blatem na metalowym stelażu z kółkami z hamulcem.

Dzięki temu, nawet jedna osoba jest w stanie łatwo przearanżować salę konferencyjną i opróżnić ją ze stołów. Firma oferuje także niskie stoliki okolicznościowe, wysokie stoliki do spotkań na stojąco lub do hokerów, a także różne stelaże do stołów składanych i stołów z regulowaną wysokością.

Intar pracuje bezpośrednio z producentami komponentów, aby zagwarantować ich wysoką jakość, stałość parametrów i ciągłość dostaw. Firma prowadzi również dystrybucję gotowych krzeseł biurowych od renomowanych producentów z Niemiec, Włoch, Korei Płd. i Polski.

Jeśli klient potrzebuje stałych dostaw, Intar Seating jest w stanie zapewnić stany magazynowe niektórych popularnych modeli krzeseł do biura.

Ekipa Intar Seating śledzi najnowsze trendy i wybiera najmodniejsze i oryginalne propozycje asortymentowe do aranżacji nowoczesnych biur.