NARBUTAS

Narbutas

Narbutas to firma międzynarodowa z siedzibą i zakładem produkcyjnym w Litwie. Ideą marki Narbutas jest docenienie kreatywności klientów z indywidualnym podejściem do tworzenia biura.

Posiadając bardzo szeroką ofertę mebli do każdej przestrzeni w biurze, Narbutas oferuje jednocześnie ponadprzeciętne możliwości konfiguracji produktów, a wszystko to przy bardzo bogatej ofercie. Do dyspozycji mamy na przykład setki szaf i biurek. U litewskiego producenta znajdziecie również bardzo ciekawe i różnorodne rozwiązania akustyczne. Na uwagę zasługuje także oferta biurek regulowanych elektrycznie oraz mebli gabinetowych. Narbutas to duży producent mebli biurowych działający na rynku globalnym, jedna z największych tego typu firm w Europie. Dla Cubi Narbutas jest jednym z głównych partnerów handlowych do sprzedaży kontraktowej.

Nowoczesne meble biurowe Narbutas do aranżacji każdej strefy w biurze.

Znaczna część osób poszukujących wyposażenia meblowego do biura ceni sobie kompleksowość oferty. Kompleksowość rozumianą jako zestaw rozwiązań meblowych dający możliwość zaspokojenia każdej typowej potrzeby jaka występuje w biurach. Na rynku mebli biurowych bez trudu znajdziemy kilka firm, które spełniają warunek kompleksowości oferty. Oferta fabryki Narbutas pod tym względem prezentuje się jeszcze lepiej. 

Szeroki wachlarz rozwiązań naszego partnera, według nas, jest perfekcyjnie zestrojony. Wszystkie rozwiązania wydają się być projektowane w harmonii ze sobą.

Nie ma tu miejsca na kolekcje, które nie mają ducha firmy Narbutas. 

Dla osób projektujących biura, możliwość wyboru charakterystycznych i ciekawych wzorów jest wartością nie do przecenienia. To właśnie na wyborze i konfiguracji odpowiednich rozwiązań, spędzamy najwięcej czasu.

Przejrzysta i spójna oferta mebli biurowych od Narbutas to również możliwość sprawnego projektowania. Możliwość konfiguracji bryły 3D i eksportu już z nałożonymi teksturami.

Jaka lada recepcyjna do biura? Typowa lub personalizowana lada do recepcji w biurze.

Lada recepcyjna to oczywiście wizytówka, ale przede wszystkim pierwsze wrażenie po wejściu do firmy. Wyróżnienie się w oparciu o typowe lady recepcyjne, to brzmi mało realnie. Możliwe jest, że takie rozwiązanie tematu recepcji powtórzy się w innych realizacjach. Jednak nie zawsze i nie dla każdego, oryginalna recepcja będzie wartością, za którą zdecyduje się więcej zapłacić. Tak, recepcje produkowane wg projektu kosztują znacznie więcej niż typowe. Nawet te spersonalizowane, czyli dostosowywane do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Jeśli zależy Ci na bardzo nietypowej ladzie do recepcji, to mamy dla Ciebie inne opcje.

Gdyby jednak zależało Ci na czymś w rodzaju efektownego kontuaru o ciekawym kształcie i wykończeniu, to mamy dla Ciebie odpowiednie lady recepcyjne produkowane przez Narbutas. Lady już z blatami roboczymi w komplecie albo jedynie efektowną zabudowę dowolnych biurek z oferty Narbutas, również tych z regulowanym blatem.

Charakterystyczne dla lad recepcyjnych Narbutas jest wykończenie niektórych rozwiązań.

Na przykład tapicerowany panelami w różnym deseniu tkaniny front lady, pionowe bonie z panelami o zróżnicowanej szerokości. Gięty front lady recepcyjnej albo front podzielony wstawkami z kolorowego akrylu. Wszystko w ramach typowej oferty do recepcji. A mamy też możliwość wykonania modyfikacji typowych rozwiązań i dopasowania ich rozmiarów do wnętrz, potrzeb organizacyjnych na recepcji lub wykończenia dopasowanego do wnętrza biurowego.

Masz zdecydować jakie biurka do biura wybrać? Możesz mieć problem, bo w ofercie Narbutas jest w czym wybierać.

Biurka do biura to te zwykłe biurka o stałej wysokości, pojedyncze i benchowe biurka do tworzenia zestawów stanowisk, jak również wszelkiego rodzaju biurka regulowane na dwóch lub trzech kolumnach podnoszących. 

Powszechnie wiadomo, że kiedy się stoi przed wyborem z szerokiej palety rozwiązań, bardzo często trudniej jest dokonać wyboru niż wtedy, kiedy mamy ograniczony wybór. Zestaw biurek Narbutas jest bardzo duży, ale również bardzo zróżnicowany wzorniczo. Dzięki temu, nie wybierasz wśród podobnych rozwiązań, ale bardzo różnorodnych rozwiązań. A to bardzo ułatwia wybór. 

Jeśli do tego masz sprecyzowane potrzeby co do rozmiarów biurek, to z łatwością znajdziesz właściwe, go oferta naszego partnera jest również pod tym względem głęboka.

Kiedy dokonasz wyboru biurek, prawdopodobnie zaczniesz rozglądać się za pasującymi wzorniczo do biurek stołami konferencyjnymi i stolikami. Stoły konferencyjne są w ofercie Narbutas silnie reprezentowane i co ważne, stelaże stołów w dużej części mają swoje odpowiedniki w biurkach, stołach wysokich i stolikach kawowych. Bez trudu dopasujesz odpowiednie rozwiązanie do Twojego projektu. 

Największą reprezentację w ofercie mają stelaże metalowe, na ramach otwartych z prostymi i skośnymi nogami, oraz na ramie zamkniętej, czyli płozie. Kolejną grupą popularnych stelaży metalowych do biurek i stołów będą te w kształcie odwróconej litery T. W wersjach o stałej wysokości na stopkach do poziomowania lub na kółkach oraz wersje biurek z regulowanym na wysokość blatem. Jeśli cenisz ciepło i wygląd naturalnego drewna, Narbutas ma dla Ciebie biurka, stoły konferencyjne, stoły multifunkcjonalne i stoliki kawowe na nogach drewnianych. Najczęściej drewniany stelaż zestawiony jest z czarnym lub białym blatem wykończonym standardowo albo tworzywem hpl z frezowanymi i zaoblonymi krawędziami.

Uzupełnieniem stołów i biurek litewskiego producenta są stanowiska multimedialne i worklaby do konferencji jak również proste wysokie stoły do spotkań. Na uwagę zasługuje pokaźny zestaw stolików kawowych do biura, od prostych do tych zaprojektowanych z większą fantazją.

Szafy na segregatory do biura. Z roku na rok potrzebujemy ich coraz mniej, ale są miejsca w biurze, gdzie nadal są bardzo potrzebne.

Wszyscy zauważamy, jak cyfryzacja procesów i obiegu dokumentów wypiera z biur tradycyjny nośnik informacji jakim jest papier. Jest to trend, który prawdopodobnie będzie przybierał na sile. Już dzisiaj, zapotrzebowanie na szafy na dokumenty jest wyraźnie mniejsze niż jeszcze 5 czy 10 lat temu. Nie znaczy to, że za 10 lat w ogóle nie będziemy potrzebować w biurze mebli do przechowywania. Możemy sobie jednak wyobrazić, że meble do przechowywania zmienią swój charakter. Już dzisiaj ulegają widocznym przeobrażeniom. 

Jeśli sprawdzicie ofertę Narbutas w kategorii przechowywanie, znajdziecie trzy różne systemy szaf oraz dwa systemy kontenerków do biura.

Będą to dobrze znane szafy i regały zbudowane na bazie standardu OH wyznaczającego kolejne wysokości szaf zależne od ilości rzędów segregatorów. Do tego oczywiście różne szerokości szaf i różne sposoby zamykania wnętrza szafy. Każdy z systemów mebli pod przechowywania ma też charakterystyczne wyłącznie dla tych systemów rodzaje wykończenia i detale. Taka konstrukcja oferty dość nudnego z pozoru mebla jakim jest szafa biurowa na segregatory, pozwala na efektowne skonfigurowanie bardzo atrakcyjnego wizualnie i użytkowo rozwiązania.

W tym miejscu dochodzimy do niedocenianej do niedawna funkcji szaf, funkcji dekoracyjnej. Szafy biurowe mogą być użytecznie i dekorować wnętrze. Nie muszą być nudne, ale mogą być efektownym dodatkiem do biurek i krzeseł. To prawdopodobnie atrakcyjne wzorniczo meble do przechowywania znajdą swoje miejsce w biurach przyszłości, a nie czysto funkcjonalne skrzynie na segregatory.

Już dzisiaj, na fali są lockersy- szafki osobiste jako zespolone skrytki zamykane indywidualnie.

To one zaczynają wypierać kontenerki przy biurkach i typowe szafy ubraniowe. Choć są małe, oferują zadziwiająco dużo zajmując zaskakująco mało miejsca w biurze.

Jakie meble gabinetowe do nowoczesnego biura? Tylko nowoczesne meble gabinetowe.

Dlaczego nowoczesne? Bo projektowane z myślą o pracy nowoczesnego, aktywnego managera. Biurka gabinetowe Narbutas to mniej meble do prezesowania w starym stylu. To bardziej biurka dla prezesa lub dyrektora, który używa do pracy laptopa i komórki. Dba o swoje zdrowie i zmienia pozycję pracy przy biurku gabinetowym.

Dwa biurka gabinetowe z regulowanym blatem to właśnie oferta dla managera, który dla o zdrowie i daje dobry przykład swojej załodze.

Meble gabinetowe od Narbutas można zamówić w wykończeniu praktycznym laminatem sztucznym lub szlachetną okleiną naturalną. Podobnie jak w przypadku biurek pracowniczych, do biurek bez trudu dobierzesz stoły do spotkań w tym samym designie i wykończeniu. Do niektórych biurek, dostępny jest zestaw dedykowanych szaf gabinetowych.

Ergonomiczne fotele obrotowe i fotele wypoczynkowe ofertą uzupełniającą ofertę mebli płytowych? Bogaty asortyment mebli Narbutas do siedzenia to silna, stale powiększana i równoprawna oferta. 

Kiedyś krzesło stanowiło ważny dodatek do mebli płytowych. Dzisiaj ergonomiczne krzesła do biura to jeden z najważniejszych sprzętów w nowoczesnym biurze. Najważniejszym, bo mającym największy kontakt z użytkownikiem i najsilniej na niego oddziałującym. Ergonomia biurka to głównie optymalna wysokość blatu. W przypadku ergonomicznych foteli obrotowych, parametrów do regulacji w celu optymalnego dostosowania do użytkownika jest znacznie więcej. Należy przy tym pamiętać, że w praktyce, powinniśmy patrzeć na całe stanowisko pod kątem jego dopasowania do ergonomicznej pracy.

Jakie ergonomiczne krzesła biurowe przygotował dla nas Narbutas?

Otóż mamy do dyspozycji podstawowe modele krzeseł operacyjnych z prostymi mechanizmami i z mechanizmami synchro i podparciem lędźwiowym. Modele krzeseł wyposażone są w siedzisko tapicerowane i oparcie z tapicerką lub z elastyczną siatką w wielu kolorach. Podstawy czarne lub aluminiowe, w niektórych modelach krzeseł podwyższanych z okrągłą bazą do oparcia stóp nad krzyżakiem.

Skoro Narbutas jest producentem mebli gabinetowych, to ma w swojej ofercie również obrotowe fotele gabinetowe. Modele foteli dla managera również do ekskluzywnych gabinetów w okleinie naturalnej. Fotele gabinetowe zamówić można w wersji wysokiej, niskiej oraz konferencyjnej. Wszystkie fotele gabinetowe mogą być tapicerowane skórą, w niektórych przypadkach również z atrakcyjnym przeszyciem.

Kolejna kategoria produktów do biura od Narbutas to krzesła dla gości i krzesła konferencyjne.

Tu mamy oczywiście szereg rozwiązań na różnych typach stelaża, od drewnianych nóg, przez stalowe nogi, obrotowe podstawy czteroramienne, po stelaż na płozach. Krzesła dla gości i konferencyjne również w wersji gabinetowej. Niektóre krzesła konferencyjne są rozwinięciem linii krzeseł obrotowych. Jeśli zechcesz dobrać krzesła z jednej kolekcji do różnych funkcji, oferta mebli do siedzenia Narbutas Ci to zapewni. 

Takie obszary jak kantyny czy stołówki możesz urządzić za pomocą ciekawej oferty krzeseł plastikowych, które produkowane są we współczesnych i modnych kolorach. Na uwagę zasługuje też kolekcja wysokich stołków do biura, hokerów. Ta również może być źródłem siedzisk nie tylko do baru czy kantyny w firmie, ale też wysokich stołów do spotkań czy stanowisk multimedialnych.

Biurowe meble lounge, miękkie sofy i fotele nie tylko do strefy chillout.

Jeśli dokładnie śledzisz rynek mebli biurowych w Europie, to na pewno zauważasz bardzo duży wzrost zainteresowania wszelkiego rodzaju meblami miękkimi do wnętrz biurowych. Współczesne biuro to nie tylko biurko, krzesło i szafa. Wraz ze zmianą formy aktywności w biurze, przybywa rozwiązań wspierających swobodne rozmowy nawet jeśli są burzą mózgów. Wspierających możliwość oderwania się do pracy i krótkiego relaksu bez opuszczania biura. Przy stołach do spotkań, coraz częściej ustawiamy nie proste krzesła, ale designerskie i komfortowe fotele, w których gość będzie czuł się dużo swobodniej. Przy stolikach kawowych zobaczysz też wygodną sofę i niskie fotele. Jeśli potrzebujemy nieco więcej prywatności, odpowiednie warunki zapewnią meble akustyczne w postaci silent boxów. Hall lub recepcję ozdobią praktyczne sofy systemowe i wszelkiego rodzaju fantazyjne pufy. Te wszystkie miękkie meble do biura znajdziesz w ofercie naszego dostawcy z Litwy.

Jak zapewnić komfort akustyczny w biurze? Musisz zastosować odpowiednie budki akustyczne, meble akustyczne oraz biurkowe i wolnostojące panele akustyczne od Narbutas.

Każdy producent mebli biurowych, który ma ambicje zapewnienia kompleksowej oferty, musi posiadać rozwiązania akustyczne. Te najprostsze to oczywiście wszelkiego rodzaju dźwiękochłonne panele akustyczne. Powszechnie stosowane do izolacji akustycznej stanowisk akustyczne panele biurkowe oraz wszelkiego rodzaju panele wolnostojące to wydzielania stref w biurze. Wolnostojące panele jako miękkie ośrodki do tłumienia hałasu i pogłosu, mogą służyć do budowy stanowisk call center lub skuteczne parawany między rzędami biurek. Panele akustyczne można również montować na ścianach, szafach, sufitach, można je również zawieszać tworząc akustyczną kurtynę.

Narbutas produkuje tego typu rozwiązania akustyczne w oparciu o piankę poliuretanową tapicerowaną tkaniną oraz produkty oparte na wełnie PET pochodzącej w połowie z recyklingu butelek.

Ostania grupa produktów to akustyczne budki biurowe.

Te jednoosobowe, służące głównie do prowadzenia rozmów telefonicznych w komfortowych warunkach choć nie mają wewnątrz siedziska, mogą być wyposażone w stołek lub hoker. Budki jednoosobowe mają stolik na wysokości odpowiedniej do korzystania z laptopa w pozycji stojącej. Dźwiękoszczelność w klasie C zapewnia wystarczającą do typowych zastosowań redukcję poziomu głosu.

Podobnie skonstruowane są akustyczne budki do spotkań produkowane przez Narbutas. Przeznaczone dla dwóch, czterech, nawet ośmiu osób, mogą być dostarczone w wersji ze stołem i siedziskami albo bez. Do samodzielnej aranżacji. Każda kabina akustyczna ma oczywiście w pełni automatyczny system włączania oświetlenia wnętrza oraz jego przewietrzania. 

Gdzie kupić meble biurowe Narbutas?

Asortyment naszego partnera oceniamy jako kompletny i nowoczesny. W pełni odpowiadający wymogom stawianym współczesnym wnętrzom biurowym. 

Jeśli szukasz dobrze zaprojektowanych, porządnie wykonanych i ergonomicznych mebli biurowych to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego litewskiego partnera firmy Narbutas.

Cubi dostarcza meble biurowe głównie na rynek województwa mazowieckiego i podlaskiego operując z Warszawy i Białegostoku. Jeśli jesteś zainteresowany produktem Narbutas i potrzebujesz więcej informacji, wyślij zapytanie lub zadzwoń.