Profim

Profim

Profim to jeden z czołowych producentów siedzisk biurowych w Europie. Misją tej uznanej polskiej marki jest odpowiedzialność za zdrowie, dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i komfort pracy użytkowników ich produktów.

Trosce o doskonałą ergonomię mebli do siedzenia oraz ich funkcjonalność w przestrzeni biurowej, zawsze towarzyszyła dbałość o detale i dobry design. Ambicją firmy jest tworzenie rozwiązań wyjątkowych pod względem stylistycznym, które będą również trwałe i przyjazne cenowo. Oferując siedziska firmy Profim, Cubi dostarcza swoim klientom znane i poszukiwane na rynku meble do siedzenia.

Profim to firma oferująca wysokiej jakości ergonomiczne krzesła biurowe oraz meble biurowe.

Od 30 lat firma stawia na autentyczność i precyzję w swojej pracy, tworząc piękne i funkcjonalne meble do siedzenia w każdym budżecie.

W ofercie firmy znajdziesz między innymi krzesła obrotowe, fotele gabinetowe, fotele menadżerskie, krzesła konferencyjne, krzesła audytoryjne, krzesła do spotkań. Ofertę uzupełniają fotele lounge, sofy i fotele wypoczynkowe, krzesła barowe, tapicerowane meble modułowe, pufy tapicerowane, otomany. Obok biurowych mebli tapicerowanych są również stoliki kawowe, stoły konferencyjne, stoły restauracyjne oraz wieszaki.

Firma Profim tworzy uniwersalne, ergonomiczne krzesła biurowe oraz meble biurowe, które są trwałe, przyjazne i przystępne cenowo.

Profim produkuje swoje meble w Turku, niewielkiej miejscowości w środkowej Polsce. Pracownicy firmy są znani ze swojego rzemiosła w całym kraju i posiadają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej. Firma działa lokalnie, ale myśli globalnie i współpracuje z projektantami z całego świata. Dzięki profesjonalnej sieci dystrybucji produkty Profim są dostępne wszędzie.

Meble te są idealne dla stanowisk pracowniczych, gabinetów prezesów, stref wypoczynkowych w biurze, holu i recepcji, gabinetów lekarskich, sal konferencyjnych, barów, stołówek i restauracji.

Meble są projektowane z myślą o ludziach i środowisku, a firma stara się ograniczać negatywny wpływ na klimat poprzez używanie przyjaznych materiałów.

Profim to marka, która dąży do innowacyjnych rozwiązań i wykorzystuje zaawansowane technologie w projektowaniu mebli.

Firma dba o szczegóły, aby meble były perfekcyjne i wyznacza nowe standardy produkcji mebli biurowych. Profim angażuje wyobraźnię, odwagę i kreatywność w projektowanie mebli, dzięki czemu jest dumna z efektów swojej pracy.