Twist & Sit

Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 3
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 3
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 3

Twist & SIT

Obejrzyj kolekcję krzeseł oraz biurowych foteli i sof Twist & Sit.

Mamy tu wzornictwo, dla którego bez wątpienia inspiracją były lata 60-te. Mamy lekkie, różnorodne i nieco szalone formy. Mamy wygodne, dobrze wyprofilowane kubełki, ale otoczone jednak dość cienką warstwą pianki tapicerskiej. Nie będą to zatem miękkie, domowe fotele do przesiadywania godzinami przed ekranem połykania seriali całymi sezonami.

To produkt do biura, do lobby, do poczekalni, do pokoju konferencyjnego, do gabinetu, do pomieszczeń, przez które przewija się sporo ludzi. Sofy nie są systemowe, więc nie łączą się w zespolone zestawy. Za to szerokość asortymentu kolekcji Twist pozwala na zastosowanie w jednej przestrzeni różnego typu, ale spójnych wzorniczo sof, foteli i krzeseł.

Twist to energiczny taniec zapoczątkowany w latach 60-tych ubiegłego wieku. Opiera się na energicznych ruchach i skrętach nóg, bioder, rąk oraz całego tułowia, czyli jest to propozycja dla ludzi aktywnych. Twista, może tańczyć kilka osób równocześnie, blisko siebie ale nie w parach. Tańczący, zwróceni są do siebie przodem lub bokiem.
Wszystko się zgadza, nazwa Twist pasuje do tej rodziny produktów jak ulał.

Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 4
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 4

W ofercie mamy 10 wariantów kolekcji Twist & Sit oraz 10 wariantów Twist & Sit Soft. Łącznie 20 wariantów tworzy kolekcję, która pozwala na zaprojektowanie przestrzeni biurowej produktem z jednej kolekcji, jednorodnym wzorniczo i materiałowo, o różnym przeznaczeniu.

Krzesła z kolekcji Twist & Sit mają siedzisko na wysokości 470 mm, więc nadają się do ustawienia przy stole, jako krzesło konferencyjne. Lekkie i eleganckie. Łatwe do przesuwania.

Krzesła konferencyjne bez podłokietników dostępne są na stelażu z prętów stalowych uformowanych w płozy oraz na czterech nogach drewnianych. Podobnie jest w wersją wysoką- do biurek o wysokości 900 mm- stalowe płozy lub nogi drewniane.

Kubełek z podłokietnikami montowany jest na płozach, na drewnianych nogach, na pięcioramiennej podstawie obrotowej na kółkach oraz czteroramiennej podstawie obrotowej zakończonej ślizgaczami. Fotele z wysokim oparciem oraz charakterystycznymi uszami, na czteroramiennej podstawie obrotowej z regulacją wysokości lub na czterech drewnianych nogach.

Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 1
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 1

Fotel lub sofa z kolekcji Twist & Sit Soft będą już miały siedzisko niżej, bo na wysokości 395 mm, ale oparcie będzie wyższe niż w krześle. Nadają się więc do zestawienia z niskim stolikiem kawowym.

Czasza fotela Twist & Sit Soft będzie też pojemniejsza więc i większa na szerokość i głębokość.
Twist w wersji Soft z oparciem niskim i wysokim, dostępny jest na stelażu z rury stalowej lub na drewnianych nogach. Fotel w wersji niskiej i wysokiej, dodatkowo na czteroramiennej podstawie obrotowej z regulacją wysokości.

Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 2
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 2

Drewniane elementy kolekcji Twist wykonane są z drewna jesionowego lakierowanego lakierem bezbarwnym lub czarnym. Rury stalowe malowane proszkowo na 5 kolorów. Podstawy obrotowe z polerowanego aluminium lub malowane proszkowo.

Sofy i fotele biurowe Twist Soft wyposażyć można w drewniany wieszak w formie guzika z drewna, oraz obrotowy stolik. To bardzo fajne i przydatne gadżety.

Na guziku można zawiesić torbę czy marynarkę, a obróciwszy stolik po zajęciu miejsca na sofie czy fotelu, mamy miejsce na postawienie laptopa, położenie komórki czy postawienie szklanki.

Bardzo fajnym pomysłem producenta jest możliwość wykonania tapicerki w dwóch różnych kolorach tkaniny, co daje ciekawy efekt we wnętrzu. Warunek jest taki, że obie tkaniny muszą być tego samego rodzaju. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy chcemy łączyć na przykład skórę ekologiczną z tkaniną. W takim wypadku, tkanina będzie zawsze na wewnętrznej stronie kubełka.

Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 5
Fotel Sofa TWIST&SIT SOFT Narbutas 5

Fantastyczne wzornictwo Twista potwierdza nagroda Red Dot 2019, a jakość wykonania, aż 10 letnia gwarancja producenta na produkt.

Twist został przebadany i posiada certyfikat na wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo, wymagany dla siedzisk użytkowanych poza mieszkaniem.

Jeśli szukasz kolekcji, która będzie spajała wzorniczo różne strefy wspólnym elementem, albo po prostu, spodobała Ci się rockandrollowa natura Twista, to zapytaj o więcej informacji.