WSPARCIE PROJEKTOWE

Aranżacja biur

315524468 1807562049580583 3350278241757522527 N.jpg

Wspólnie zaprojektujemy biuro Twoich marzeń.

Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach

Stoisz przed zadaniem urządzenia biura? Pragniesz, aby Twoje nowe miejsce pracy było w pełni przemyślane i funkcjonalne? Nie popełniaj błędów innych. Skonsultuj z nami swój pomysł już na początkowym etapie i postaw na doświadczenie i kompleksowość naszych działań.

Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:

Projektowanie biura jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze realizacje zawsze zaczynają się od dobrego pomysłu. Wspieramy naszych Klientów już od początkowego etapu procesu sprzedaży, czyli profesjonalnego doradztwa.
Od projektu, przez wycenę i sprawną realizację, aż do serwisu. Kompleksowość działań to jeden z naszych największych atutów!

Oferujemy kompleksowe projektowanie biura

Nie wiesz, w jak w najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń biurową? Zaprojektujemy funkcjonalny układ Twojego biura. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mieć pewność, że w najlepszy sposób wykorzystujesz jego powierzchnię.
Zastanawiasz się, ile kosztuje urządzanie biura i czy na pewno Twoje pomysły zmieszczą się w ściśle określonym budżecie? Spokojnie. Wszystkie projekty dopasowujemy do indywidualnego budżetu klienta.
Poszukujesz nietypowych rozwiązań? Bez obaw. Nasze portfolio zawiera dziesiątki nietypowych aranżacji biur. Jeśmy również specjalistami od „zadań specjalnych”.
Wiemy, że spokojna i wydajna praca biurowa wymaga również… ciszy. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również konsultacja akustyczna.
Spokojnie. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że „budżet firmowy musi się spinać”. Nasze aranżacje biura zawsze zawierają konkretny kosztorys.
Lubisz mieć spokojną głowę? Jesteśmy po to, aby Ci ją zapewnić! Poza projektowaniem przestrzeni biurowej, oferujemy dostawę, montaż i serwis mebli biurowych.
Interesują Cię dodatkowe opcje finansowania? Wiedz, że oferujemy również sprzedaż mebli w leasingu.
To co? Jesteś gotowy na projekt biura swoich marzeń?

Jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcia z zakresu aranżacji biura, to jesteś we właściwym miejscu!

Nie jesteśmy sklepem meblowym. Oferujemy kompleksowe doradztwo projektowe i kompleksowo urządzamy przestrzenie biurowe. Podzielimy się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem i urządzimy Twoje biuro od A do Z.

Profesjonalna aranżacja biura to same korzyści. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele stresu, potencjalnych problemów, które mogą pojawić się w trakcie realizacji.

Kropki Tlo.svg

Jak możemy pomóc Twojej firmie?