Logo Cubi Main
MEBLE

Meble gabinetowe

Gabinet managera to wnętrze o charakterze osobistym, gdzie – bardziej niż w innych strefach biura – liczą się podejście użytkownika i jego osobiste preferencje. W związku z tym oferta mebli gabinetowych musi być odpowiednio zaadresowana do klientów o różnych gustach i potrzebach. Dlatego znajdziesz u nas zróżnicowane wzorniczo rozwiązania, z których na pewno wybierzesz coś w sam raz dla siebie.
Dajemy Ci możliwość wyboru biurka gabinetowego o stałej wysokości blatu oraz regulowanej. Wykonanego z płyty laminowanej, płyty HDF lub wysokiej jakości forniru. Ofertę mebli gabinetowych uzupełniają pomocniki, szafy gabinetowe, witryny i komody gabinetowe, stoły i stoliki, fotele managerskie klasyczne i nowoczesne.
Gabinet nie tylko powinien odpowiednio się prezentować, ale również wspierać managera w realizacji jego zadań w firmie. Jeśli chcesz się upewnić, że efekt będzie, taki jak zakładasz, możemy Ci pomóc podjąć decyzję, wykonując aranżację gabinetu. Wybierz rozwiązanie, które Cię interesuje i wyślij zapytanie.
Oto przykładowe produkty.