WSPARCIE PROJEKTOWE

Zamówienia publiczne

puste stanowiska biurowe z krzesłami obrotowymi z niebiaską siatką

Chcesz w procesie przetargu uzyskać najlepiej dopasowaną ofertę na meble biurowe?

Zapraszamy do wstępnych konsultacji rynkowych oraz dialogu technicznego.

Nasza mocna strona?

Łączymy kompetencje w zakresie prawa o zamówieniach publicznych ze specjalistyczną wiedzą techniczną dotyczącą specyfikacji mebli biurowych.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, z jakimi często spotykają się przedstawiciele urzędów, instytucji, a także pracownicy sfery budżetowej. Oferujemy wstępne konsultacje rynkowe, doradztwo produktowe, budżetowanie, wsparcie przy opracowaniu funkcjonalnego układu przestrzennego, a także dialog techniczny.
Nasze konsultacje pozwolą uzyskać w trybie przetargu ofertę na meble biurowe, która będą najlepiej dopasowana do potrzeb zamawiającego.

Jak dobrze napisać opis przedmiotu zamówienia na meble biurowe?

Prawidłowe przygotowanie OPZ jest niezwykle istotne zarówno dla zamawiającego, jak i wykonawcy. To podstawowy element specyfikacji warunków zamówienia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że opis przedmiotu zamówienia powinien być napisany precyzyjnie z uwzględnieniem rozwiązań szczegółowych.
Ponadto OPZ, który jest napisany w sposób „jednoznaczny i wyczerpujący” daje wartość dla obu stron. Zamawiający otrzyma ofertę zgodną z jego potrzebami, a oferent konkretną informację, która pozwoli na lepszą wycenę i sporządzenie dobrej oferty. Celem zamawiającego nie jest dopasowywanie treści SIWZ do możliwości oferentów. Nadrzędnym celem jest zawsze znalezienie najlepszej oferty na wcześniej opracowane wyposażenie. Przed sporządzeniem OPZ pomocne mogą okazać się wstępne konsultacje rynkowe.

Konsultacje rynkowe – jakie korzyści dają zamawiającemu?

Konsultacje rynkowe – jakie korzyści dają zamawiającemu?

Jeśli chcesz zamówić meble przetargowe w trybie przetargowym, które spełnią Twoje oczekiwania, możesz skorzystać z z zastosowaniem dialogu technicznego.

Dialog techniczny to narzędzie, które:

Jakie są częstsze błędy przy realizacji opisu przedmiotu zamówienia?

Wielu Zamawiających z obawy przed zakwestionowaniem SIWZ przez niektórych oferentów, modyfikuje opis przedmiotu zamówienia. Niestety w efekcie oferty nie są jednoznaczne i nie pokrywają się z pierwotnymi założeniami zamawiającego.
W praktyce wielu zamawiających zleca opis projektu projektantom wnętrz. Niestety często taki opis (choć dobrze opisuje wizję projektanta), to nie spełnia wymogów prawnych dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia.
Masz pytania?
Zapraszamy do wstępnych konsultacji rynkowych i dialogu technicznego.
Kropki Tlo.svg

Jak możemy pomóc Twojej firmie?