Blog aktualności

Bądź na bieżąco. Na naszym blogu przeczytasz artykuły o naszych realizacjach, nowościach produktowych, porady dotyczące aranżacji biura. O wszystkim, co jest związane ze środowiskiem biurowym. Zapraszamy do lektury.
Loftowy Gabinet Air Fotel Eva i niebeski rower

Jak będą wyglądały biura przyszłości?

Zastanawiasz się nad tym, jak będą wyglądać biura w przyszłości? Jakie meble biurowe czy aranżacje będą modne i funkcjonalne za 20, 30 czy 50 lat? Tego oczywiście nie wie nikt. Warto jednak uwzględnić aktualne trendy, wypowiedzi ekspertów oraz najświeższe dane. Przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu bliżej. Wnioski? Niezwykle ciekawe.

PRZECZYTAJ
zestaw biurek bench z krzesłami obrotowymi budki do spotkań dla 2 osób sofy i pufy systemowe soft seating NARBUTAS budka akustyczna
Poradnik

Budka akustyczna i jej dźwiękoszczelność

Budka akustyczna o największym poziomie dźwiękoszczelności- kiedy warto inwestować w budkę o najwyższym stopniu redukcji poziomu hałasu, a kiedy nie warto.
Otrzymaliśmy niedawno zapytanie ofertowe na 3 kabiny akustyczne do biura.

PRZECZYTAJ
nowoczesne biuro o jakim marzą pracownicy Meble Biurowe I Kabiny Akustyczne do spotkań Narbutas

O jakich biurach marzą pracownicy?

Dobrze urządzone biuro ma ogromne znaczenie. Czy wiesz, że już 87 proc. pracowników biurowych uważa, że jakość miejsca pracy ma znaczenie przy wyborze potencjalnego pracodawcy? To wnioski z badania zrealizowanego przez Skanska i firmę badawczą Zymetria.

PRZECZYTAJ
Biurko bench Regulowane Ogi Drive na kolumnach 3 elementowych, duży zakres regulacji, panel akustyczny między stanowiskami
Poradnik

Biurka regulowane od .mdd

Kiedy spędzamy długie godziny w biurze, pochłonięci pracą, skoncentrowani na zadaniu, rzadko myślimy o swoim dobrostanie. Dopiero, kiedy odrywamy się od zadania. Kiedy wreszcie prostujemy się i poczujemy stężałe mięśnie, odczuwamy skutki długotrwałego siedzenia w jednej pozycji.

PRZECZYTAJ
Meble Personalizowane Narbutas meble do przestrzeni biurowej
Poradnik

Trendy w projektowaniu biur na rok 2023

Trendy w aranżacjach biurowych nieustannie ewoluują. Warto być z nimi na bieżąco, ponieważ stworzenie nowoczesnego i ergonomicznego biura, to rodzaj inwestycji na długie lata. Co nas zatem czeka w 2023 roku? W jakie meble biurowe warto zainwestować

PRZECZYTAJ
wygląd stoiska z wyeksponowanymi krzesłami biurowymi firmy Narbutas na targach Orgatec w 2022 roku meble biurowe Narbutas

Nowości Narbutas na Orgatec 2022

Orgatec to najważniejsze targi biurowe, na których prezentowane są rozwiązania i produkty związane z szeroko pojętym środowiskiem pracy. Odbywają się w niemieckiej Kolonii. Targi Orgatec uważane są za najlepszą okazję do zapoznania się z ogólnoświatową ofertą wyposażenia biurowego i kontraktowego.

PRZECZYTAJ
nowoczesne wyposażenie sali rozpraw, jasne meble sądowe
Realizacje

Nowoczesne meble do sądu

Meble do sali rozpraw w sądzie zawsze kojarzyć się miały z powagą instytucji, prestiżem i porządkiem. Z uwagi na charakter eksploatacji wyposażenia, najczęściej nie były komfortowe, ale zawsze musiały być trwałe. Jak wyglądały kiedyś meble sądowe?

PRZECZYTAJ
meble biurowe- sofy systemowe, panele akustyczne, biurka regulowane, ergonomiczne krzesła obrotowe w open space
Poradnik

Pomożemy zaprojektować nowe biuro

Sposobów aranżacji przestrzeni do pracy biurowej mamy najmniej kilka. Od XIX wieku, kiedy możemy już mówić o biurach w ich współczesnym znaczeniu, podlegały one ciągłym zamianom. Na początku biura to były pojedyncze lub połączone korytarzem pokoje dla kilku lub kilkunastu osób.

PRZECZYTAJ
Budka do biura ogranicza hałas podczas rozmowy telefonicznej Bejot Quadra
Realizacje

Budka biurowa budce nierówna

Na początku swojej biurowej kariery, budki telefoniczne pojawiały się nieśmiało w dużych biurach. Głównie w dużych, otwartych przestrzeniach.
Obecnie, coraz więcej średniej wielkości firm z kilkoma lub kilkunastoma osobami w pomieszczeniu, decyduje się na zakup tego rozwiązania.

PRZECZYTAJ
Białe Biurka ZEDO Białe Krzesło biurowe obrotowe biały stelaż SURF Narbutas

Agile Zedo

A co, jeśli nowoczesne stanowisko pracy nafaszerowane nowinkami technicznymi, które spełnia wszystkie fizjologiczne potrzeby użytkowników już nie wystarcza? Włoski projektant Paolo Pampanoni udowadnia, że zrywając z dotychczasowym sposobem myślenia,

PRZECZYTAJ
Moduł Bluetooth EASY sterownik biurka z elektrycznie regulowanym na wysokość blatem
Poradnik

Biurka regulowane od Narbutas

Czasami otrzymujemy zapytania następującej treści: w jakiej cenie kupię u was biurka elektryczne? Możemy odpowiedzieć podając przedział cenowy od najtańszego biurka jednosilnikowego do biurka gabinetowego. Tylko czy taka odpowiedź kogokolwiek usatysfakcjonuje? Prawdopodobnie nie.

PRZECZYTAJ
Stoły Konferencyjne JAZZ w sali konferencyjnej z fototapetą ilustrującą las
Realizacje

Montaż dopasowanych rozwiązań w biurze

Mamy dla was kilka słów komentarza i kilka zdjęć z procesu dostawy i montażu mebli biurowych do siedziby podlaskiej firmy z branży e-commerce.
Naszym pierwszym zadaniem było przygotowanie wstępnej wyceny przygotowanej pod określone w zapytaniu kryteria. Po tym, jak klient wybrał nas na dostawcę, przygotowaliśmy aranżacje kilku pomieszczeń wraz z wizualizacjami. Dostarczyliśmy próbnik z dekorami płyt i tapicerek, a po otrzymaniu e-maila z informacją o wyborze kolorów mebli, przygotowaliśmy końcową ofertę cenową.

PRZECZYTAJ