WSPARCIE PROJEKTOWE

Strefa architekta

Strefa Architekta Cubi Meble Biurowe aneks kuchenny aranżacja

Jesteś architektem lub projektantem?

Mamy dla Ciebie wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia projektu designerskiego biura.

Twój klient zlecił Ci zadanie zaprojektowania nowoczesnego i funkcjonalnego biura? Szukasz inspiracji, konkretnych rozwiązań produktowych, a także porad od specjalistów w branży?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Nasza dedykowana oferta dla architektów, pomoże Ci zrealizować projekt, który będzie zarówno dopasowany do środowiska pracy biurowej, jak i zmieści się w zakładanym budżecie. To prostsze niż myślisz!

Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:

Poznaj naszą dedykowaną ofertę dla architektów

Masz wymagającego klienta? Nie wiesz, czy uda Ci się zrealizować konkretną wizję? Pomożemy Ci zmaterializować nawet najbardziej nietypową koncepcję aranżacji biurowej. Od wielu lat kreujemy przestrzenie, które nie tylko ładnie wyglądają, ale również takie, w których chce się pracować.

Współpraca z architektami to nasza specjalność

Architektom oferujemy kompleksowe wsparcie projektu na każdym etapie jego realizacji:

I jeszcze jedno: Sprawimy, że Twój Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Jesteś gotowy na współpracę?

Zaoszczędź cenny czas i zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu z zakresu aranżacji biurowej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Poznaj naszą dedykowaną ofertę dla architektów.

To pewne. Twoje projekty są nieszablonowe. Nic dziwnego, że poszukujesz nietypowych rozwiązań biurowych. Jeśli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrealizować wizję aranżacji biura, skontaktuj się z nami. Pomożemy.
Nie wszystko, co ładne… mieści się w budżecie. Również o tym wiemy. Dlatego wspólnie oszacujemy koszty dla Twojego inwestora i zaproponujemy gotowe rozwiązania w ramach ściśle określonego budżetu.
Zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania! Projektowaniem i aranżowaniem powierzchni biurowej zajmujemy się od lat. Współpracując z nami, masz pewność, że nasze koncepcje sprawdzą się w 100% w biurze Twojego Klienta.
Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Nie ma problemu. Stale współpracujemy z projektantką, która specjalizuje się w tematyce nowoczesnych rozwiązań biurowych.
Każdy klient kupuje oczami. Zwłaszcza gdy mowa o realizacji projektu aranżacji wnętrz. Pomożemy Ci go zrealizować jeszcze prościej i szybciej. Oferujemy wzorniki 2D/3D, karty produktowe, a także zdjęcia z aranżacji wnętrz. Po prostu napisz do nas.
Chcesz zwiększyć zasięgi w social mediach? Pomożemy Ci dotrzeć do potencjalnych Klientów. W porozumieniu z Tobą wypromujemy dodatkowo Twoją realizację w ramach naszych kanałów społecznościowych.
Nasza oferta skierowana dla architektów obejmuje również atrakcyjne rabaty produktowe i oferty specjalne, które proponujemy naszym stałym partnerom biznesowym.
Masz dodatkowe pytanie, a na naszej liście nie znalazłeś tego, czego konkretnie poszukujesz?

Napisz do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Współpraca z nami to gwarancja oszczędności cennego czasu:
Kropki Tlo.svg

Jak możemy pomóc Twojej firmie?