Agile Zedo

Białe Biurka ZEDO Białe Krzesło biurowe obrotowe biały stelaż SURF Narbutas
Białe Biurka ZEDO Białe Krzesło biurowe obrotowe biały stelaż SURF Narbutas
Białe Biurko ZEDO Białe Krzesło SURF Narbutas

AGILE ZEDO

A co, jeśli nowoczesne stanowisko pracy nafaszerowane nowinkami technicznymi, które spełnia wszystkie fizjologiczne potrzeby użytkowników już nie wystarcza?
Włoski projektant Paolo Pampanoni udowadnia, że zrywając z dotychczasowym sposobem myślenia, można stworzyć alternatywę dla tradycyjnych metod pracy oraz system mebli biurowych wspierający formalną i nieformalną interakcję w biurze.

Tworząc kolekcję ZEDO zadawał sobie pytanie, jak nowe pokolenia pracowników biurowych będą korzystały z biurka i jak dostosować stanowisko pracy do nawyków młodych użytkowników.

Inspiracją stała się coraz bardziej popularna metodyka Agile, która jest zestawem dobrych praktyk, nakierowanych na tworzenie nowoczesnych i elastycznych rozwiązań, dopasowanych do aktualnych potrzeb biznesowych.

Efektem jego pracy jest stworzenie linii mebli biurowych, która proponuje trochę inne niż dotychczas podejście do stanowiska pracy.

Stanowiska pracy nakierowanego na swobodę w jego personalizacji, na mniej formalny charakter, na łatwe reagowanie na zmianę i możliwość łatwych zmian oraz przede wszystkim na współpracę.

zestaw biurek bench w open space połączonych podwieszanymi szafkami z efektowną półką na kwiaty między biurkami ekrany wyciszające a przed biurkami krzesła obrotowe i stołki ZEDO Narbutas
Biurka Z Półką Bench ZEDO Narbutas

ORYGINALNY DESIGN

O charakterze i oryginalności mebli decydują detale. To te drobne elementy w konsekwencji wpływają na to, że postrzegamy jakiś mebel jako wyjątkowy.

W przypadku ZEDO tym detalem będzie wysunięta poza obrys blatu okrągła noga biurka z efektownie ukształtowaną plastikową zaślepką. Z kolei niezaślepiona noga, może być podstawą do montowania kolejnych akcesoriów. To właśnie funkcjonalne i dobrze zaprojektowane akcesoria w dużej mierze decydują o wzorowej ergonomii i elastyczności kolekcji ZEDO.

Za pomocą odpowiednio dobranych komponentów i akcesoriów stworzysz miejsca pracy o wyrazistym charakterze.

biurka z metalowymi nadstawkami i kontenerem z przestrzenią na odkładanie przedmiotów ścianka akustyczna z wełny pet
Biurka Z Półką Kontener Z Niszą ZEDO Narbutas

Wygodnie magazynowanie rzeczy osobistych dzięki funkcjonalnym półkom i schowkom pozawala zachować porządek na blacie biurka, bo łatwo można przenieść do nich drobne przedmioty. Odblokowujemy w ten sposób przestrzeń do niczym nieskrępowanej pracy na blacie biurka. W tym celu dostajecie do dyspozycji takie akcesoria jak wszelkiego rodzaju dostawki, proste i gięte półki, otwarte metalowe nisze oraz metalowe szuflady z filcem zabezpieczającym złożone w nich przedmioty.

Poza ukrytym pod blatem systemem okablowania, projektant odpowiedział na występującą często potrzebę szybkiego dostępu do gniazda prądu elektrycznego.

W ZEDO mamy możliwość zamontowania w wygodnym dla użytkownika miejscu łatwo dostępnego zasilacza. Niezwykłego, bo tak zaprojektowanego, aby idealnie wkomponował się w biurko.

przykład zestawu dwóch biurek z ukrytymi przewodami i odkytym kontenerem z wnęką na dokumenty ZEDO Narbutas
Biurka Z Elektryfikacją ZEDO Narbutas

Kolejnym wyróżnikiem będzie bogaty zestaw nieoczywistych wybarwień blatów, stelaży i zaślepek, które dają spore możliwości klimatycznych i odważnych zestawień kolorystycznych.

Stelaż biurek i stołów konferencyjnych ZEDO malowany jest na pięć kolorów do wyboru: biały, czarny, metaliczny, antracyt i ciemny brąz. Szuflady metalowe, półki, zasilacze montowane do blatów i plastikowe zaślepki rury stelaża dostępne są w kolorze stelaża oraz dodatkowo w kolorze zakurzona róża i zieleń awokado. Do zestawienia z kolorami stelaża mamy dziesięć dekorów blatów.

DO PRACY I DO SPOTKAŃ

Kolekcja ZEDO obejmuje biurka pojedyncze https://cubi.pl/meble/designerskie-biurko-zedo/ i bench https://cubi.pl/meble/biurko-bench-zedo/ z dedykowanymi stacjonarnymi kontenerami.

Kontenery mogą być otwarte z przeznaczeniem na CPU, z klasycznymi szufladami lub w wersji cargo. Szuflady, możemy też podwiesić, podobnie jak półki pod desktop. Do przechowywania „na widoku” mamy nisze w kontenerach, czyli praktyczne obniżenia wieńca. Mamy też szuflady i nisze metalowe. Półki o różnym kształcie i wysokości, mocowane nawet w trzech miejscach w stelażu biurka.

Zasilacze ukryte pod biurkiem i zasilacze szybkiego dostępu z napięciem 230V i 5V.

Dedykowane panele akustyczne do biurka https://cubi.pl/meble/panel-akustyczny-do-do-biurka-zedo-pet/ .

Stół konferencyjny z dostawką do prezentacji na sojąco lub okazyjnej pracy na stojąco ZEDO
Stół Z Wysoką Dostawką ZEDO Narbutas

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest sprzęgnięty z biurkiem wysoki stół do pracy na stojąco i krótkich spotkań. Rozwiązanie idealne, bo położenie stołu można zmieniać i korzystać z niego na wiele sposobów.

ZEDO to nie tylko biurka, to również stoły konferencyjne i stoły do spotkań.

Te pierwsze z kwadratowymi blatami i możliwością rozbudowy do tworzenia długich ciągów w dużych salach konferencyjnych. Te drugie z zaokrąglonymi blatami do spotkań w gronie 6-8 osób https://cubi.pl/meble/stol-konferencyjny-zedo/ .

Stół Do Spotkań ZEDO Narbutas niewielkie stoły konferencyjne z blatem prostokątnym i zaokrąglonym
Stół Do Spotkań ZEDO Narbutas

KOGO ZAINTERESUJE ZEDO

Kolekcja mebli biurowych ZEDO zainteresuje przede wszystkim ludzi odważnych, nie lubiących sztampy, ale ceniący dobry design.

Kolekcja powinna się podobać młodym i dynamicznym pracownikom nastawionym na efektywne rozwiązywanie problemów, a nie żmudne odhaczanie kolejnych etapów procesu.

stelaż czarny lub biały biurka ZEDO Narbutas z dodatkami jak ekrany akustyczne i krzesła biurowe
Białe Biurko Czarne ZEDO Narbutas

W końcu ZEDO z pewnością przypadnie do gustu projektantom wnętrz biurowych.

Mnogość rozwiązań i atrakcyjna kolorystyka pobudzą wyobraźnię niejednego architekta. Nie zapyta, czy chcę mieć ZEDO w projekcie, ale czy mój klient jest gotowy na ZEDO w swoim biurze.

Projektanta wnętrz, który nie boi się mebli w kolorze avocado lub rose, wesprzemy dopasowaną kolorystycznie kolekcją stylowych i praktycznych krzeseł gościnnych i konferencyjnych POLYTONE oraz pełnym doradztwem produktowym.

Zapytajcie nas o ZEDO.