Nowości Narbutas na Orgatec 2022

wygląd stoiska z wyeksponowanymi krzesłami biurowymi firmy Narbutas na targach Orgatec w 2022 roku meble biurowe Narbutas
wygląd stoiska z wyeksponowanymi krzesłami biurowymi firmy Narbutas na targach Orgatec w 2022 roku meble biurowe Narbutas
Stoisko Narbutas Na Orgatec 2022 1

NOWOŚCI NARBUTAS NA ORGATEC 2022

Orgatec to najważniejsze targi biurowe, na których prezentowane są meble biurowe oraz inne rozwiązania i produkty związane z szeroko pojętym środowiskiem pracy.

Odbywają się w niemieckiej Kolonii. Targi Orgatec uważane są za najlepszą okazję do zapoznania się z ogólnoświatową ofertą wyposażenia biurowego i kontraktowego. 

Wśród wystawców, po raz kolejny pojawił się nasz dostawca, producent mebli biurowych Narbutas.

W 2022 roku Narbutas pojechał do Kolonii, żeby zaprezentować aż trzynaście nowości, które zamierza włączyć do oferty w przyszłym roku. Nie tylko ilość premier na stoisku tego producenta mebli robi wrażenie. 

Najważniejsze dla nas i naszych klientów jest to, że w naszej ocenie, wszystkie propozycje doskonale odpowiadają na potrzeby współczesności i przyszłości pracowników biurowych w firmach i urzędach.

Te potrzeby to elastyczna funkcjonalność, możliwość szybkiego dostosowania mebli do indywidualnych potrzeb oraz mobilność.

Stworzenie przez Narbutas tak jakościowego wsparcia swojej oferty mebli biurowych możliwe było dzięki współpracy z projektantami, którzy doskonale odczytują ideę nowoczesnej pracy w środowisku biurowym.

Siedem z trzynastu premierowych produktów było efektem pracy studia Orlandini Design, SI Design oraz projektantów Baldanzi & Novelli, Paolo Pampanoni, Annie Lee.

czerwone krzesło obrotowe z wypełnieniem siatkowym krzesła biurowe D CHAIR meble biurowe Narbutas
Krzesło Biurowe D CHAIR

Zastanawiasz się, dlaczego krzesło biurowe D-CHAIR jest wyjątkowe?

D-CHAIR jest obrane ze zbędnych elementów. Jak widzisz, tu nie ma nic zbędnego. Jest za to innowacyjny mechanizm synchro schowany w konstrukcję krzesła. Otrzymujemy więc komfortowe krzesło obrotowe zaklęte w ergonomiczne kształty o krzywiznach uzasadnionych konstrukcyjnie. Oparcie i siedzisko krzesła D-CHAIR pokryte jest wytrzymałą i elastyczną siatką. Siatka jest do tego stopnia elastyczna, że dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Jest przy tym na tyle wytrzymała, że stanowi solidne i bezpieczne oparcie.

Projektanci zachęcają Cię do zamknięcia oczu i poddania się doznaniom jakie oferuje krzesło obrotowe D-CHAIR.

Obiecują, że pozwolisz się ukołysać doznaniom i poczujesz wrażenie przyjemnej lekkości. Zauważysz, jak łatwość obsługi krzesła idzie w parze z pewnością użytkowania. 

My też nie możemy się doczekać, kiedy nasi klienci będą mogli docenić walory tego pięknego wzorniczo krzesła. Bezspornie widać, że krzesło biurowe D-CHAIR jest zaawansowane technologicznie a przy tym niezwykle oryginalne.

Sofa, fotel obrotowy do biura, fotel wypoczynkowy uszak- Kolekcja Foteli Biurowych SANDY meble biurowe Narbutas
Kolekcja Foteli Biurowych SANDY

Czy dostrzegasz, że kolekcja foteli SANDY inspirowana jest kształtem ludzkiego ciała?

Rodzina krzeseł biurowych, krzeseł konferencyjnych, foteli i sof ma ambicje przenieść atmosferę domu do wnętrz biurowych. Charakterystyczne dla linii SANDY krzywizny nadają produktom lekkości i elegancji. Od razu rzuca się w oczy dbałość o wykończenie każdego fragmentu tapicerki. Nic dziwnego, SANDY wykończony jest ręcznie. Dostaniecie zatem produkt, którego naturalne piękno ukształtował człowiek. 

W ofercie producenta mebli biurowych Narbutas mamy już rodziny krzeseł, foteli biurowych i sof do biur o podobnej funkcji. Mam na myśli fantastyczny Twist&Sit. 

SANDY uzupełni naszą ofertę mebli do siedzenia i dostarczy rozwiązania nacechowane większą intymnością i naturalną wrażliwością. Zapewni możliwość zastosowania w projekcie biura bardziej subtelnych mebli miękkich. Sami projektanci opisując SANDY napisali: “… czujesz się przytulnie i miękko, jakbyś był przytulony do swojego ulubionego swetra”.

wysokie mobilne stoły wielofunkcyjne do biura, dwa stoły z wysoką ramą i mocowaniem do telewizora i kwietników meble biurowe Narbutas
Stoły Wielofunkcyjne ROUND

Wielofunkcyjny stół konferencyjny ROUND odpowiedzią na potrzebę spotkań nieformalnych i współpracy w biurze.

U podstaw powstania tego rozwiązania leży potrzeba zbliżenia ludzi współpracujących ze sobą w otwartej przestrzeni biurowej. Idealnie nadaje się do kreatywnych spotkań zespołu, do burzy mózgów albo po prostu do spotkań z gościem lub pogawędki w luźnej atmosferze.

Wysoki wielofunkcyjny stół konferencyjny ROUND jest uzupełnieniem bardzo ciekawej kolekcji mebli pracowniczych, obecnej już od jakiegoś czasu w ofercie naszego partnera. 

Z całą pewnością, niewiele jest na rynku podobnych rozwiązań, o tak głębokim asortymencie w ramach jednego systemu.

Jeśli szukasz mebli biurowych o charakterystycznym designie i przypadnie Ci do gustu stelaż oparty na giętej zaokrąglonej rurze, to zwróć uwagę na kolekcję ROUND.

Pamiętaj, że teraz mamy dla Ciebie wysoki stół do spotkań, również w wersji mobilnej, aby Twoje biuro było jeszcze bardziej elastyczne. Wielofunkcyjność stołu konferencyjnego ROUND wspierają takie dodatki jak miejsce na tablicę lub monitor, półki i uchwyty na zieleń biurową.

młodzieżowe stołki typu hoker do biura lub baru, nowoczesna kolorystyka, łatwy montaż, amortyzowane siedzisko meble biurowe Narbutas
Stołki CANNY

Nowoczesne stołki CANNY nie tylko do wysokich stołów konferencyjnych. 

Nie wiadomo czy to przypadek, ale wysokie stołki CANNY idealnie pasują do wysokich stołów konferencyjnych ROUND.

To nie dziwi, bo ich wzornictwo jest nowoczesne i młodzieńcze. Tak odważna forma jak śmiałe kolory oraz możliwość szybkiego montażu i przenoszenia stołka umożliwiają jego wszechstronne zastosowanie. 

CANNY będzie miał zastosowanie nie tylko w aranżacji biura.

Nadaje się do poczekalni, do miejsc wypoczynku, także do domu. Wszędzie, gdzie go potrzebujesz. Jeśli cenisz komfort, o jaki w tego rodzaju stołkach jest dość trudno to wiedz, że CANNY ma amortyzowane siedzisko.

lekkie i nowoczesne biurko gabinetowe w kolorze czarnym ARQUS , beżowy fotel gabinetowy SANDY meble biurowe Narbutas
Biurko Gabinetowe ARQUS

Kolejna śmiała propozycja. ARQUS nowoczesny konfigurowalny gabinet managera.

Wprawdzie gabinet ARQUS zaprojektowano tak, aby można było dostosować go do potrzeb użytkownika, to według jego twórców, “zawsze zachowa własną osobowość”. Już na pierwszy rzut oka nie wygląda jak większość gabinetów szefów. Wyróżnia się. Podobno od pierwszego wejrzenia wyraża przywództwo. 

Z całą pewnością ARQUS to lekka i dynamiczna forma, która spokrewniona jest z linią biurek pracowniczych ROUND.

Chodzi oczywiście o stelaż. Spokrewniona, ale to osobna rodzina. Widać to wyraźnie w sposobie wykończenia blatu i pomocnika. ARQUS będzie doskonałym gabinetem do projektów, w których zastosowano pokrewny system pracowniczy. Bez trudu przystosuje się do aranżacji każdego wnętrza biurowego.

Wielofunkcyjny System WORKLAB meble biurowe Narbutas
Wielofunkcyjny System WORKLAB

Eksperymentuj w swoim biurze do woli z wielofunkcyjnym WORKLAB.

Dynamiczna przestrzeń biurowa potrzebuje wyzwolenia od statycznych schematów organizacji biura. Dokonasz tego jedynie dzięki elastycznym i mobilnym rozwiązaniom. Meblom biurowym takim jak WORKLAB, które po odpowiednim skonfigurowaniu, można używać zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Jeśli potrzebujesz tablicy do pisania, ścianki konferencyjnej lub działowej, WORKLAB nada się idealnie. 

To nie koniec możliwych zastosowań, bo WORKLAB może być też stacją roboczą- stanowiskiem pracy biurowej, może też być miejscem do przechowywania- regałem biurowym.

Jednak najlepsze w wielofunkcyjnym systemie WORKLAB jest to, że dzięki zainstalowanym kółkom, otrzymujesz również możliwość szybkiego dostarczenia funkcji mebla do miejsca w biurze, gdzie jest aktualnie potrzebna.

nowoczesny regał industrialny COMBUS w kolorze avocado z metalowymi półkami na kwiaty, wieszakiem na telewizor, szafkami płytowymi i wypełnieniem akustycznym meble biurowe Narbutas
Regał Indystrialny COMBUS

Jak COMBUS udowadnia, że regały nie muszą być tylko miejscem do przechowywania?

Po rozwiązaniu mobilnym, przyjrzyjcie się regałom COMBUS, które mobilne nie są, ale mogą stać się elementem, od którego rozpoczynamy projektowanie biura.

Dlaczego właśnie od regału COMBUS? Bo doskonale nadaje się do wydzielania przestrzeni, a jego przyciągające wzrok wzornictwo, będzie doskonałą bazą do budowy atmosfery w biurze. 

W nowoczesnych biurach, miejsca do przechowywania dokumentów papierowych nie potrzeba już tyle, ile jeszcze kilka lat temu. Funkcja praktyczna regałów przestaje być najważniejsza. COMBUS to uwspółcześniony industrialny regał do kształtowania przestrzeni biurowej. Stawiasz go między stanowiskami i masz do niego dostęp z obu stron. Decydujesz też o tym, jakie nowe funkcje ma spełniać, w co go wyposażyć. 

Regał COMBUS może być otwarty lub zamknięty, może być wyposażony w proste półki, tace na kwiaty, uchwyt na telewizor. Może też posiadać akcenty z blachy perforowanej albo akustyczne wypełnienie filcem PET.

konfigurowalne lockery CHOICE z frontami z paneli Valchromat i ażurowymi ze stali perforowanej z wnęką do siadania i odkładania przedmiotów meble biurowe Narbutas
Konfigurowalne Lockery CHOICE

Lockery od Narbutas wyróżniają się ciekawym wzornictwem, ale teraz macie prawdziwy CHOICE.

Lockery stają się coraz bardziej popularne w dużych biurach. Służą głównie jako osobiste szafki pracownicze. Biurowe lockery CHOICE dostępne są od lat w naszej ofercie. Dostępne jako jednakowe szafki wyróżniające się jedynie kolorem frontu i zamkiem. 

NARBUTAS dostrzegł, że jednakowe szafki nie zawsze zabezpieczą potrzeby użytkownika.  Jest bardzo prawdopodobne, że ich potrzeby nie są jednakowe. Stąd potrzeba stworzenia szafek osobistych o większej różnorodności. 

Różnorodność dotyczy oczywiście nie tylko rozmiaru przestrzeni do przechowywania.

Projektanci dają możliwość wykonania frontu z perforowanej blachy, żeby umożliwić przewietrzanie wnętrza. Zastosowania nowoczesnych, barwionych w masie paneli Valchromat. Wypełnienia wełną PET przestrzeni do odkładnia. Pomyśleli również o użytkownikach, którzy zechcą przysiąść przy zmianie obuwia. 

Nowy CHOICE to prawdziwa wolność wyboru.

mały i duży stół konferencyjny z nogami akustycznymi z wełny PET, wieszak i kwietnik z wełny akustycznej PARTHOS meble biurowe Narbutas
Akustyczny Stół Konferencyjny PARTHOS

Konferencyjny stół z akustyczną podstawą? PARTHOS to więcej niż stół konferencyjny.

Moda na eliptyczne kształty blatów stołów skłoniła projektantów do stworzenia nowej kolekcji stołów konferencyjnych PARTHOS. 

O ile kwestia blatu jest dosyć oczywista, pomysł na podstawę, taki oczywisty już nie jest. Kreatywny zespół NARBUTAS wpadł na genialny pomysł. Wykończył cylindryczny kształt podstawy akustycznym filcem PET. 

Podstawa stołu konferencyjnego PARTHOS, poza poprawą akustyki atrakcyjnym wyglądem, pozwala na łatwe i estetyczne przepuszczenie przewodów z florboxa do blatu.

Uzupełnieniem systemu stołów konferencyjnych jest kolekcja cylindrycznych ustrojów akustycznych dostępnych w trzech wysokościach. Zbliżone wyglądem do podstawy stołu PARTHOS, nie tylko poprawią akustykę lub będą dekoracją. Mogą pełnić rolę praktycznego wieszaka lub efektownego kwietnika.

Ustroje akustyczne do biura, dyfuzor sufitowy, kurtyna akustyczna, ścienne panele akustyczne ACOUSTIC ARTWORK meble biurowe Narbutas
Produkty Akustyczne ACOUSTIC ARTWORK

Rośnie kolekcja ACOUSTIC ARTWORK, produktów akustycznych do walki z pogłosem i hałasem w biurze.

Dobrze znana grupa produktów z wełny PET, która stworzona została w dwóch celach. Pierwszy to poprawa warunków akustycznych w biurze oraz dekoracja wnętrza biura.

Walory dekoracyjne ACOUSTIC ARTWORK zostały docenione przez wielu klientów. Powstała więc potrzeba zaktualizowania kształtów, rozmiarów i kolorów istniejącej kolekcji.

NARBUTAS odświeża paletę rozwiązań i dodaje nowe rozwiązania sufitowe, które pomogą stłumić hałas i ukryć elementy instalacji sufitowej.

wnętrze dużej budki biurowej SILENT ROOM XL z panelem multimedialnym i stołem do spotkań z krzesłami konferencyjnymi dla 8 osób meble biurowe Narbutas
Budka Biurowa SILENT ROOM XL

Jeszcze większa budka akustyczna SILENT ROOM- pokój w pokoju.

Budka biurowa SILENT ROOM funkcjonuje w ofercie producenta już kilka lat. Nowością jest budka akustyczna w rozmiarze XL, która wygodnie pomieści 8 osób.

Nowa kabina akustyczna SILENT ROOM jest na tyle duża, że w praktyce zastąpić może pokój konferencyjny w dużym biurze typu open space.

SILENT ROOM to de facto cichy pokój w pokoju. Cichy pokój wyposażony w wentylację, oświetlenie, gniazda elektryczne oraz ściankę multimedialną.

Jeśli zastanawiasz się nad remontem biura i zamierzasz wydzielić część przestrzeni na pokój konferencyjny to zwróć uwagę na budkę konferencyjną w rozmiarze XL. Może być ciekawą i praktyczną alternatywą.

Agilowy system pracownicze meble biurowe ZEDO, białe fotele siatkowe D-CHAIR meble biurowe Narbutas
System Pracowniczy Nowej Generacji ZEDO

ZEDO to niezwykle inspirujący system biurowych mebli pracowniczych o oryginalnym designie. 

ZEDO pojawił się w naszej ofercie jeszcze przed tegorocznymi targami Orgatec. Tak więc premiera dotyczyła już wdrożonego do produkcji systemu mebli biurowych. Narbutas musiał pokazać światu swoje dziecko, które w zamyśle projektanta, odpowiada na przyzwyczajenia i potrzeby młodych użytkowników. 

Wystarczy jedno spojrzenie na bogaty zestaw komponentów i akcesoriów dostępnych w systemie pracowniczym ZEDO, żeby stwierdzić, że adresowany jest głównie do zespołów złożonych z pracowników nowej generacji.

Więcej o kolekcji ZEDO.

Stoliki z blatem eliptycznym na wysokości 68 cm, siedziska biurowe ze schowkiem ZOO ZOO meble biurowe Narbutas
Stoliki I Siedziska ZOO ZOO

Jeszcze stolik czy już stół do spotkań w biurze? – ZOO ZOO

Wiele z nowości pokazanych przez Narbutas w tym roku na targach ORGATEC adresowana była do dużych pomieszczeń, do biur open space. Ostatnia nowość to ZOO ZOO, zestaw stołów, a właściwie stolików i siedzisk, które sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach.

Projektantka zestawu ZOO ZOO zauważyła, że niskie stoliki kawowe, przy których zdarza się prowadzić rozmowy- nie tylko nieformalne- bywają za niskie. Kiedy bywają za niskie? Na przykład wtedy, kiedy trzeba ich użyć do podpisania dokumentu. Rozwiązaniem jest stolik ZOO ZOO o wysokości blatu 69 cm. 

Użytkownicy mniejszych biur z pewnością docenią siedzisko ZOO ZOO, które mieści się pod stołem oraz funkcjonalny schowek w obudowie siedziska.

 

Orgatec to nie tylko meble biurowe, to również okazja do promocji zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów planety.

Narbutas skupia swoją uwagę na potrzebach naszych klientów. Nie zapomina przy tym o najistotniejszym w naszych czasach problemie, o trosce o środowisko. Poza wręcz wzorowym wykorzystaniem energii odnawialnej do zasilania linii produkcyjnej, inwestuje w zrównoważony rozwój i ochronę zasobów.

Zastanawiasz się jak Narbutas realizuje te cele? Głównie przez motto projektowe, które brzmi: NIC NIEPOTRZEBNEGO.

Efektem takiego podejścia jest wprowadzanie do oferty produktów z recyklingu, które nadają się do ponownego recyklingu. Projektowanie mebli łatwych w montażu i łatwych w demontażu, oddzieleniu różnych materiałów do ponownego przetworzenia.

Narbutas to w skrócie: troska o środowisko, zrównoważony rozwój oraz zrównoważona estetyka.

Kompleksowa oferta mebli biurowych od jednego producenta.

Fabryka Narbutas dostarcza meble biurowe do klientów na całym świecie. Na początku swojej działalności znana była głównie jako producent biurek i szaf.

Ostatnie lata, jak i ostatnie premiery produktowe jasno dowodzą, że Narbutas zbudował ofertę, dzięki której może kompleksowo wyposażyć prawie każdą przestrzeń biurową.

Tu znajdziesz więcej produktów marki NARBUTAS.