MEBLE

Kabina akustyczna SILENT-ROOM-L

Budka akustyczna do spotkań w ciszy dla 4 osób.

Dzięki budce biurowej w komfortowych warunkach odbędziesz spotkanie z klientami albo współpracownikami nawet w głośnym biurze. Budka akustyczna do spotkań wyposażona jest w system wentylacji i oświetlenia wnętrza uruchamiany automatycznie, ale z możliwością regulacji. Wnętrze budki biurowej zwiera wykonaną z płyty MFC ściankę multimedialną, Ścianka pełni rolę kanału technicznego. Znajdziesz na niej regulację wentylacji i oświetlenia oraz gniazda z napięciem. Do ścianki mocowany jest stolik podparty nogą. Nad stolikiem można zamontować wieszak VESA na monitor. Po obu stronach stolika wygodna pufa dwuosobowa.
Rama kabiny do biura SILENT ROOM L spawana jest metalowych profili, co zapewnia konstrukcji odpowiednią stabilność. Drzwi i szyby wykonane ze szkła przezroczystego TSG 8 mm.

Zaletą budki akustycznej SILENT ROOM jest duża możliwość konfiguracji poszczególnych elementów. Możesz wybrać opcję z zewnętrzną ścianą z płyty MFC lub tapicerowaną. Tylna ściana, po obu stronach ścianki multimedialnej może być pełna lub przeszklona. We wnętrzu, zamiast szkła na tylnej ścianie możesz zamówić wypełnienie płytowe lub akustyczne. Wewnętrzne, boczne ściany kabiny akustycznej SILENT ROOM zawsze są tapicerowane. Co ciekawe, jeśli zechcesz pobawić się kolorami tkaniny paneli akustycznych, możesz wybrać po trzy różne kolory dla wnętrza i dla paneli na zewnątrz budki. Do wyboru masz oczywiście kolory tapicerki foteli. Inny dla siedziska inny dla oparcia. Kabinę akustyczną możesz zamówić z podłogą, a jeśli chcesz ją ustawić bezpośrednio na wykładzinie w swoim biurze, to możesz zamówić wersję bez podłogi. Sam możesz zdecydować również o stronie, na którą otwierać się będą drzwi kabiny.

Jeśli urządzasz nowe biuro i chcesz, żeby meble biurowe i budki akustyczne pasowały do siebie stylistycznie i kolorystycznie, zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz dobrać budkę do swojego wyposażenia w biurze, daj znać, pomożemy skonfigurować wygląd budki pod Twoje potrzeby.

W naszej znajdziesz również budkę 2 osobową SILENT ROOM M oraz biurową budkę dla 6-8 osób SILENT ROOM XL.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty