MEBLE

Locker Standard

Szafki typu locker od .mdd- odkryj idealne rozwiązanie do przechowywania osobistych i biurowych przedmiotów w biurach z miejscami do współdzielenia

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Poprzednie
Następne

Opis produktu

Szafki typu locker od .mdd- odkryj idealne rozwiązanie do przechowywania osobistych i biurowych przedmiotów w biurach z miejscami do współdzielenia!
Te szafki są niezastąpione w przestrzeniach współdzielonych!
Dzięki modularnemu systemowi lockerów możesz tworzyć optymalne kombinacje, dopasowane do różnych przestrzeni. Możesz rozbudować szafki w górę i w boki według potrzeb.
Nasze spersonalizowane szafki locker wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF i oferują swobodną konfigurację kolorów frontów. Dodatkowo, dostępny jest opcjonalny podest metalowy.
Wybierz odpowiedni zamek: patentowy, elektroniczny, szyfrowy lub na kartę – kompletny zestaw zawiera 2 karty magnetyczne. Oferujemy różne opcje dostępu, które zapewniają bezpieczeństwo i prywatność.
Możesz także wyposażyć szafki w opcjonalny kosz filcowy do wnętrza.
Dostosuj kolory korpusów i frontów szafek locker, aby idealnie pasowały do Twojej przestrzeni biurowej i wnętrza.
Lockery to niezbędne rozwiązanie w nowoczesnym biurze. Daj pracownikom porządek, bezpieczeństwo i wygodę, umożliwiając im przechowywanie osobistych przedmiotów w prosty sposób.
Skorzystaj z możliwości, jakie oferują lockery od .mdd i stwórz funkcjonalne i estetyczne środowisko pracy dla swojego zespołu!