MEBLE

Stolik kawowy MESH

Stolik kawowy MESH – idealne uzupełnienie kolekcji sof i foteli MESH.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Stolik kawowy MESH – idealne uzupełnienie kolekcji sof i foteli MESH.
Stoliki MESH, harmonijnie wpisując się w całą kolekcję, nadadzą Twojej przestrzeni nowoczesnego i inspirującego wyglądu. Ich niecodzienny kształt i kreatywny design doskonale sprawdzą się w poczekalniach, strefach chill out oraz w innych miejscach, gdzie chcesz nadać wnętrzom nowoczesnego charakteru. Boki stolika obite tkaniną harmonizują z resztą kolekcji, tworząc spójną aranżację.
Stoliki kawowe MESH oferują możliwość wyboru rozmiaru i kolorystyki, co pozwala na ich dopasowanie do różnorodnych aranżacji i aktywności dominujących w przestrzeni biurowej. Dzięki temu stoliki stają się wszechstronnym elementem, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.
Charakterystyczny design stolików MESH skierowany jest do osób ceniących wysoką jakość mebli oraz pragnących nadania swojej przestrzeni biurowej modernistycznego charakteru.
Wybierz spośród dwóch dostępnych rozmiarów, wybierz materiałowe wykończenie i pozwól stolikowi kawowemu MESH dodać elegancji i funkcjonalności Twoim domowym salonie, biurowej strefie lounge lub miejscom publicznym. Przyjdź i odkryj, jak stolik MESH może przekształcić Twoją przestrzeń w unikalne i inspirujące miejsce spotkań i wypoczynku.