mdd

Mdd Dark

Fabryka Mebli Biurowych MDD od wielu lat jest jednym z liderów wśród producentów, którzy zajmują się aranżacją przestrzeni biurowych.

Silną markę zbudowała na zaufaniu rynku i umiejętności dostosowania się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. O jakości ich wyrobów świadczą zdobywane wyróżnienia oraz stale wzrastające zapotrzebowanie na produkty tej firmy. Bogata oferta pozwala na urządzenie meblami MDD niemal wszystkich stref w biurze. Dla Cubi jest jednym z głównych partnerów handlowych. Doceniamy ich wszechstronną ofertę, elastyczność w zakresie dopasowania mebli do najbardziej wyszukanych potrzeb oraz dobrze zorganizowaną obsługę klienta.

Fabryka mebli biurowych MDD- aranżacja biura w oparciu o kompleksową ofertę

Jeśli rozglądając się za meblami biurowymi do projektu Twojego biura trafiłeś na meble produkowane przez fabrykę MDD, to bardzo dobrze trafiłeś. Chętnie pomożemy w doborze, wycenie i dostawie wybranych przez Ciebie rozwiązań. Tak się składa, że ofertę mebli MDD śmiało możemy określić jako kompleksową. Znajdziesz w niej wszystko co potrzebne do skompletowania wyposażenia nowoczesnego biura. 

Nowoczesne systemowe lady recepcyjne od mdd

W ostatnich latach, lady recepcyjne były bardzo silnie reprezentowane w ofercie MDD. Bez przesady można powiedzieć, że ten producent mebli płytowych słynął z wielu odważnych i designerskich rozwiązań do recepcji. Co jeszcze wyróżnia lady recepcyjne MDD? Szeroka oferta zróżnicowanych wzorniczo lad do recepcji oraz głębokość oferty w ramach wybranych systemów lad. Szeroka paleta daje możliwość wybrania designu dopasowanego do potrzeb projektu biura. Głębokość oferty ułatwia dopasowanie modułów lady do rozmiarów pomieszczenia. Na uwagę zasługuje fakt, że lady recepcyjne od MDD to w znakomitej większości lady systemowe o różnych kształtach i konfiguracjach materiałowych. Znajdziesz tu lady łukowe i proste, wysokie i niskie, luksusowe i surowe, płytowe i wykończone szkłem, metalem lub tworzywem hpl. Niektóre modele posiadają również efektowne podświetlenie LED. Fabryka MDD dostrzega fakt, że recepcja jest strefą, którą czasem należy zaaranżować z nietypową ladę recepcyjną. Daje więc swoim klientom dostosowania lady do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Biurka pracownicze, biurka regulowane i o stałej wysokości od MDD

Zwykłe biurka biurowe dawno już przestały być zwykłe. Producenci prześcigają się w próbach wyróżnienia swoich biurek na tle konkurencji. Biurka pracownicze MDD charakteryzują się dużą różnorodnością stelaży. Właściwie nie ma możliwości, żebyś nie wybrał czego dla siebie. Mamy tu bowiem biurka na prostych lub ukośnie ustawionych stalowych nogach. Biurka pracownicze na stelażu drewnianym lub na stelażu w górnej części stalowym a w dolnej drewnianym. W końcu mamy też biurka na nogach w kształcie ramy zamkniętej, nogi w kształcie litery T, w końcu mamy też biurka na nogach wykonanych z płyty wiórowej. To co wyróżnia biurka pracownicze tego producenta to gruby blat. Blaty biurek mają grubość 28 mm. Prawie wszystkie biurka pracownicze mają wersję bench oraz możliwość zamówienia przesuwnego blatu.

Asortyment biurek o stałej wysokości blatu uzupełniają biurka pracownicze z regulowanym na wysokość blatem. Producent z Sępólna jako chyba jedyny na rynku krajowym oferuje biurka regulowane na stelażach produkowanych w swojej fabryce.

Paleta biurek regulowanych zawiera biurka regulowane skokowo, biurka regulowane manualnie za pomocą korby oraz biurka regulowane elektrycznie.

Na uwagę zasługują rozwiązania biurek pojedynczych i typu bench z dwoma silnikami i antykolizją w standardzie. Przygotowując kompaktowe składane biurko z regulowanym blatem i niewielkie biurko regulowane na jednej kolumnie, fabryka zrobiła wyraźny ukłon w stronę domowych użytkowników rozwiązań biurowych.

Kolejną silną stroną zestawów biurkowych od MDD jest paleta akcesoriów biurkowych wspierających zarządzanie urządzeniami i kablami przy biurkach. Blaty biurek wyjechać mogą od razu z przepustami na kable lub nowoczesnymi mediaboxami. Komputer możemy podwiesić pod blatem biurka dzięki specjalnym zawiesiom, a monitory dzięki wygodnym wysięgnikom. Z kablami poradzimy sobie dzięki szynom okablowania. Podblatowym prowadnikom kabli i wszelkiego rodzaju maskownicom wertykalnego prowadzenia kabli.

Nowoczesne biurka gabinetowe od .mdd

W przypadku gabinetów dla managerów, określenie nowoczesne biurka gabinetowe również nie jest na wyrost. Dlaczego gabinety są nowoczesne? W dużej mierze, o ich nowoczesności decyduje odważny i właśnie nowoczesny design. To te bardziej charakterystyczne systemy mebli gabinetowych z oferty MDD można śmiało polecić do projektu nowoczesnych wnętrz. Następnym elementem decydującym o nowoczesności gabinetów .mdd jest zastosowanie elektrycznej regulacji wysokości blatów biurek gabinetowych. Właściwie to możliwości wyboru biurka gabinetowego z regulacją blatu lub biurka o stałej wysokości. Wspomnieć przy tym należy, że producent oferuje bardzo efektowne biurka regulowane z podparciem blatu jedynie z jednej strony. Czyli z blatem częściowo nie podpartym. Znajdziesz w ofercie również czarne biurka gabinetowe wykończone niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia i zabrudzenia tworzywem HPL Fenix. Znajdziesz też lekkie meble na nogach wykonanych z drewna dębowego. 

Obok nowoczesnych gabinetów, jest też propozycja dla użytkownika ceniącego tradycyjne meble gabinetowe. Nie są to świeże propozycje, za to tradycyjne. Można powiedzieć klasyczne wzornictwo mebli gabinetowych, od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Oznacza to jedno, linia klasycznych gabinetów od MDD jest ciągle popularna. 

Oferta biurek gabinetowych uzupełniona jest oczywiście zestawem dedykowanych i spójnych wzorniczo stołów konferencyjnych i szaf gabinetowych.

Stoły konferencyjne i stoły do spotkań jako oddzielne kolekcje lub uzupełnienie kolekcji biurek pracowniczych lub biurek gabinetowych od MDD

Każdy, kto pragnie zachować jednolity rodzaj stelaża w każdej ze stref w biurze, zajdzie tu coś dla siebie. Doceni, że producent, oferuje szeroką gamę stołów do spotkań i stołów konferencyjnych opartych na tym samym stelażu. W ten sposób, jeśli wybieramy biurka na stelażu częściowo drewnianym, możemy wybrać stoły na identycznym stelażu. Jeśli nie potrzebujemy takiej możliwości, to mamy inne opcje. Możemy wybrać systemowe stoły konferencyjne zoptymalizowane głównie pod kątem spotkań. Przykładem mogą być stoły konferencyjne na nogach talerzowych, mobilne stoły składane albo stoły mobilne z uchylnym blatem.

Wspomnieć należy, że w pokojach do spotkań, swoje miejsce znaleźć mogą również stoły gabinetowe lub lifestylowe. Jeśli myślimy o spotkaniach, to również o tych nieformalnych, na przykład odbywanych na kanapie przy kawie. Tutaj fabryka MDD również ma coś do zaproponowania- stoliki kawowe i okolicznościowe. Jeśli zdarza Ci się odbywać spotkania z zespołem komunikując się z kimś za pomocą wideorozmowy, prawdopodobnie potrzebujesz stanowiska multimedialnego. Stołu do spotkań ze ścianką multimedialną. Na pewno jednak korzystasz w biurze z aneksów kuchennych i stołówek. Mamy też stoły to tego rodzaju wnętrz. 

Meble do przechowywania, szafy na segregatory i kontenery do biurek od MDD

We współczesnym biurze, produkujemy coraz mniej dokumentów papierowych oszczędzając przy tym środowisko. Są jednak obszary aktywności biurowej, w których szafy na dokumenty albo inne meble do przechowywania są niezbędne. Szanujący się producenci mebli biurowych dostarczają tradycyjne rozwiązania do przechowywania dokumentów w segregatorach. Proponują też nowsze rozwiązania jak wszelkiego rodzaju szafki osobiste typu locker. Fabryka MDD posiada w swojej ofercie bardzo bogaty zestaw szafa aktowych z drzwiami przesuwnymi i skrzydłowymi, szafy ubraniowe i ubraniowo- aktowe oraz regały. Do swoich biurek pracowniczych producent przewidział również kontenery mobilne i dostawne oraz szafki typu cargo. Fabryka MDD odpowiada na potrzeby rynku związane z modnym połączeniem funkcji przechowywania z atrakcyjnym designem. Zwróć uwagę na bardzo ciekawe wizualnie regały metalowe dostępne w niezwykle modnych obecnie kolorach.

Akustyka do biura od MDD

Jeśli dostarczasz na rynek biurka, to musisz oferować również panele akustyczne do biurek. Bez podziału stanowisk ścianką akustyczną nie ma dzisiaj nowoczesnego biura. Biurkowe panele akustyczne nie tylko muszą się doskonale tłumić hałas, muszą też być estetycznie i pewnie zamocowane do blatu biurka lub jego stelaża. Producent akustyki do biura nie zapomniał o linii wolnostojących paneli akustycznych oraz o tych, które możemy zamocować na ścianie. Dzięki panelom akustycznym z Sępólna, łatwo poradzisz sobie z izolacją akustyczną i pogłosem w biurze.

Gdyby wyciszenie panelami okazało się niewystarczające, a Ty potrzebowałbyś rozwiązania zapewniającego dźwiękoszczelność i prywatność rozmów. MDD ma dla Ciebie ofertę budek akustycznych. Wybrać możesz kompaktową i skuteczną kabinę do rozmów telefonicznych w biurze, albo większe i przeszklone kabiny akustyczne do spotkań lub zagospodarowania według własnego pomysłu.

Meble miękkie, czyli meble do siedzenia od MDD

Jeśli oferta producenta ma być kompleksowa, to nie może w niej zabraknąć mebli do siedzenia. Przez szereg lat, fabryka skupiała swoją energię na meblach płytowych. Zmieniający się charakter biura, oferujący znacznie więcej niż tylko stanowisko pracy, wytworzył potrzebę projektowania biura z uwzględnieniem stref do wypoczynku, spotkań nieformalnych oraz kreatywnej i aktywnej współpracy. Odpowiedzią fabryki MDD jest zestaw bardzo interesujących mebli typu soft seating. Jeśli poszukujesz po prostu krzesła biurowego do biurka, krzesła konferencyjnego, krzesła do kantyny albo ciekawego wzorniczo krzesła lifespace, to wszystko masz z jednego źródła. Gdyby przyszło Ci urządzać strefę relaksu w firmie i potrzebne będą rozwiązania lounge, znajdziesz je w ofercie MDD. Zresztą większość mebli miękkich takich jak fotele i sofy biurowe czy pufy, stosować możesz z powodzeniem w gabinetach jak i w poczekalniach przy recepcjach.

Gdzie kupić meble biurowe MDD?

Jeśli szukasz naprawdę kompleksowej oferty, bo zależy Ci na urządzeniu biura w oparciu o jednorodną stylistykę, to polecam sprawdzić ofertę fabryki MDD.

Fabryczny transport oraz serwis, to bardzo ważny aspekt naszej współpracy z tym producentem. Dzięki temu, bardzo proste jest dostarczenie mebli do dowolnego miejsca w kraju. Prosta i skuteczna jest również obsługa reklamacji przy pomocy fabrycznego serwisu producenta.

Cubi dostarcza meble biurowe głównie na rynek województwa mazowieckiego i podlaskiego operując z Warszawy i Białegostoku. Jeśli jesteś zainteresowany produktami MDD i potrzebujesz więcej informacji, wyślij zapytanie lub zadzwoń.