Zmiany w ofercie MDD

Fotel Z Blatem Stilt .mdd
Fotel Z Blatem Stilt .mdd
Fotel Z Blatem Stilt .mdd

Zmiany w ofercie mdd

Od listopada 2021 nie znajdziemy w ofercie fabryki MDD kolekcji mebli płytowych YAN.

Biurka Yan różniły się od biurek Ogi, ale prawie wszystko co je różniło, nie było zauważalne przez przeciętnego użytkownika na pierwszy rzut oka. Najprościej rzecz ujmując, w biurkach Yan akcesoria mocowane były do stelaża, a nie do blatu biurka jak w Ogi. Klienci zapewne wybierali rozwiązanie prostsze, bo takie meble są tańsze. Stąd taka decyzja producenta.

Biurka Yan posiadały jeszcze jedną ważną dla niektórych klientów funkcję, przesuwany blat. Wycofując z oferty cały system, fabryka musiała zapewnić możliwość dostarczenia swoim klientom mebli z funkcją wysuwu blatu biurka.

Oferta zostanie więc uzupełniona o biurka Ogi Slide z takim właśnie blatem.

Chociaż wycofanie kolekcji Yan zmniejszy ofertę biurek, to nie spowoduje to braku dostępu do któregoś z rodzaju stelaża. Powód jest prosty, w obu kolekcjach funkcjonowały podobne nogi. Bez problemu znajdziemy w kolekcji Ogi odpowiednik biurka na nodze w kształcie odwróconej litery T, nogi w kształcie płozy, nogi prostej o przekroju kwadratowym czy nogi pochylonej.

Biurka Stelaż Na Płozie Ogi Q .mdd
Biurka Stelaż Na Płozie Ogi Q .mdd

Co obecnie oferuje fabryka mebli biurowych MDD?

Mamy stale dostępne biurka pracownicze systemu Ogi na dziewięciu różnych podstawach oraz dodatkowo Ogi Slide i nieśmiertelny Ergonomic Master. Biurka pojedyncze z blatem prostym lub kształtowym, biurka regulowane elektrycznie i manualnie, biurka typu bench do tworzenia wielostanowiskowych ciągów.

Silna reprezentacja takich produktów jak stoły konferencyjne, stoły do spotkań, stoły składane, stanowiska multimedialne, stoliki kawowe, uzupełnia ofertę biurek o zgodne wzorniczo elementy wyposażenia sal konferencyjnych, pokoi spotkań czy stref wypoczynku.

Jak biuro to i szafy i kontenery. Dwa podstawowe systemy szaf i kontenerów Basic i Standard, różniące się nieco budową i kolorystyką, a więc i ceną. Poza tymi dwoma systemami mebli do przechowywania, mamy jeszcze dodatkowo szafy w połysku, dedykowane jako uzupełnienie oferty lad recepcyjnych, które występują w identycznym wykończeniu materiałowym i wzornictwie.

Lada Recepcyjna Linea .mdd
Lada Recepcyjna Linea .mdd

Fabryka MDD znana jest z bogatej oferty na lady recepcyjne.

Rynek mebli biurowych doskonale zna takie recepcje jak: Organic, Linea, Wave, Zig-Zag, Valde, Foro, Ovo czy Tera.

Szerokość tej oferty pozwala wybrać produkt z wyższej półki, wykończony malowanym szkłem, czy charakterystycznymi ornamentami z podświetlaniem LED, albo proste rozwiązanie z płyty melaminowej dla klientów wymagających głównie funkcjonalności.

O funkcjonalności lad recepcyjnych tego producenta decyduje głównie głębokość oferty w ramach każdej kolekcji, a więc mnogość elementów składowych, które pozwalają skompletować recepcję do każdego wnętrza.

Producent dopuszcza również możliwość modyfikacji recepcji, de facto wykonania mebli na wymiar, pod indywidualne potrzeby klienta.

Gabinet Mito .mdd
Gabinet Mito .mdd

Niewielu producentów mebli biurowych może się pochwalić tak dużą oferta mebli gabinetowych.

Nie ma chyba nikogo w branży mebli biurowych, kto nie wie, jak wygląda biurko gabinetowe systemu Status. Bardzo popularnego, ponadczasowego, praktycznego i przystępnego cenowo. Bardziej przystępny jest tylko Quando, który dobrze się odnajduje również w niewielkich gabinetach. Dalej mamy dwa systemy mebli dla managera na nogach stalowych to Impuls i Crystal. Mamy też ekskluzywny i designerski gabinet Mito, z biurkiem o stałej wysokości blatu lub regulowanym na wysokość blatem.

No i wisienka na torcie, czyli gabinet absolutnie inny niż wszystkie. Gravity, gabinet klasy premium z blatem z jednej strony wspartym na pomocniku, a z drugiej w ogóle bez podparcia.

Biurko wydaje się niemożliwe do ustabilizowania, ale nie dość, że się nie przewraca, to jeszcze blat jest sztywny, wytrzymuje znaczne obciążenie i jest regulowany na wysokość.

Kolejny obszarem, który swoją ofertą zabezpiecza fabryka MDD, jest bardzo ważny od kilku lat temat akustyki.

Mamy więc w ofercie MDD panele tapicerowane do biurek, panele wolnostojące i panele naścienne.

Mamy też budki akustyczne, oraz mini pokoje konferencyjne, które wstawione do pomieszczenia, zapewnia miejsce do spotkań.

Nie trzeba zatem wydzielać osobnego pokoju i budować ścian i drzwi. Wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca i zamówić kabinę. Mini salę konferencyjną, którą zawsze można przenieść czy przy zmianie aranżacji biura czy przenosząc biuro do innej lokalizacji.

Panel Akustyczny Do Biurka Ogi W .mdd
Panel Akustyczny Do Biurka Ogi W .mdd

W każdym biurze, gdzie jest biurko, musi być też krzesło obrotowe.

Choć rynek jest bogaty w ofertę producentów krzeseł, to i fabryka MDD produkuje swoje kolekcje. Dzięki temu, klient kupujący biurko, nie musi szukać gdzie indziej krzesła, bo otrzyma je w dostawie razem z meblami z płyty.

Uzupełnieniem oferty krzeseł obrotowych są krzesła konferencyjne.

Od prostych i praktycznych krzeseł do dużych sal konferencyjnych, przez bardziej designerskie, lifestylowe i bardzo kolorowe krzesła do mniejszych i bardziej klimatycznych sal konferencyjnych, do krzeseł, które wyglądają niemal jak fotele za sprawą wygodnych kubełków, plastikowych lub tapicerowanych.

Nowości w MDD.

Cześć krzeseł oferowanych jest jako krzesła do biura lifespace. Sam producent podkreśla, że ich komfort sprzyja dobremu samopoczuciu pracowników, ale pierwsze co robi piorunujące wrażenie, to ich nietuzinkowy design.

Jeśli wziąć jeszcze pod uwagę mnogość możliwych wykończeń oraz modną kolorystykę, to zdolny architekt, może wyczarować przepiękną aranżację wnętrza konferencyjnego, biurowego czy restauracji lub kantyny pracowniczej, gdzie to właśnie krzesła będą grały główną rolę dekoracyjną.

Na wyróżnienie zasługuje szczególnie linia krzeseł Baltic oraz Team, które mogą wystąpić w roli pierwszoplanowej w ciekawych projektach.

Krzesło Hoker Team .mdd
Krzesło Hoker Team .mdd

Od pewnego czasu MDD wprowadza do oferty kolejne propozycje foteli i sof do biur, poczekalni, miejsc użytku publicznego, przychodni. Wszelkiego rodzaju meble miękkie do stref chillout, sofy modułowe czy fotele wypoczynkowe oraz pufy.

Wprowadzona niedawno do oferty kolekcja Stilt, prezentuje wszystko co najlepsze we współczesnym designie. Fantastyczna, choć dość prosta forma, modne zestawienia kolorystyczne stelaża i tapicerki, atrakcyjne detale, jakość wykończenia, a wszystko to połączone z wyśmienitym komfortem użytkowania. Stilt wydaje się kompaktowy i niewygodny, ale w praktyce, kompaktowe wymiary sprawiają, że mieści się z łatwością w prawie każdym wnętrzu, a siedzisko na sprężynach, gwarantuje komfort często niedostępny w podobnych konstrukcjach.

Baltic NewSchool Stilt Nowości.mdd
Baltic NewSchool Stilt Nowości.mdd

Jeśli potrzebujesz kompleksowej i jednorodnej oferty na meble biurowe.

Zależy Ci na tym, aby całość wyposażenia była spójna wzorniczo i materiałowo. A może zwyczajnie, coś z oferty MDD przypadło Ci do gustu, to skontaktuj się z nami.

Na pewno znajdziemy to, czego poszukujesz.

https://cubi.pl/producent-mebli/mdd/