MEBLE

Acoustic Peak absorber akustyczny

Absorber akustyczny to mebel akustyczny. Doskonały do tłumienia hałasu i pogłosu. Przeznaczony do biur i obiektów użyteczności publicznej. RRODUKT NIEDOSTĘPNY

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Absorber akustyczny to mebel akustyczny. Doskonały do tłumienia hałasu i pogłosu. Przeznaczony do biur i obiektów użyteczności publicznej.

Innowacyjne rozwiązanie dla akustyki wnętrz – Acoustic Peak

Meble akustyczne Acoustic Peak to minimalistyczne, nowoczesne i niezwykle skuteczne absorbery dźwięku, które rozwiązują problem hałasu w biurowcach dominujących materiałami takimi jak szkło, beton i metal. Dzięki nim można skutecznie wyciszyć każde wnętrze, zapewniając optymalne warunki pracy.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Acoustic Peak to nie tylko doskonałe właściwości akustyczne. Meble te oferują także możliwość montażu blatu lub kółek, a także wstawki z łatwo czyszczącego materiału nad blatem, co podnosi ich funkcjonalność. Dzięki nim możesz stworzyć przestrzeń do szybkich spotkań, mobilną poczekalnię lub miejsce do spożywania posiłków.

Acoustic Peak to kompleksowe rozwiązanie dla akustyki wnętrz, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i wysoką skuteczność w tłumieniu hałasu. Dzięki tym meblom stworzysz przyjemne i produktywne środowisko pracy.

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii AKUSTYKA