MEBLE

Stoły do spotkań

Stoły do spotkań to kategoria mebli mieszczących się w grupie mebli konferencyjnych. Często jednak pasują one do mniejszych pomieszczeń takich jak gabinety, meeting roomy, pokoje do spotkań bądź przestrzeni przeznaczonych do odbywania bardziej kameralnych spotkań z klientem, bądź kontrahentem.

Dzięki nim stworzysz również układy stołów konferencyjnych, gdy zechcesz zaaranżować przestrzeń według swoich indywidualnych potrzeb. Wśród stołów do spotkań znajdziesz również meble o dodatkowych funkcjach. Są to składane stoły do spotkań, stoły z uchylnym blatem, a także stoły wyposażone w mediaporty, stoły z regulowaną wysokością oraz stoły na kółkach.

Nowoczesne stoły do spotkań w biurze.

Stoły do spotkań służą do zebrań zespołu pracowników jak i rozmów z gośćmi. Pełnią dwie funkcje użytkową i reprezentacyjną. Powinny wyróżniać się designem i funkcjonalnością, być dopasowane do ilości osób uczestniczących w spotkaniach oraz do wielkości pomieszczenia.
Nowoczesne stoły do spotkań mogą mieć również charakter dekoracyjny.

Odpowiednio skomponowane z resztą mebli biurowych pomogą w budowaniu atmosfery zaufania, sprzyjającą współpracy i skupieniu.

Wysoka jakość wykonania, zagwarantuje niezwykłą trwałość. Takie stoły i stoliki możesz użytkować bardzo intensywnie i będą Ci służyć przez wiele, długich lat. Konstrukcja dobrego stołu jest wykonana na bazie przetestowanych i sprawdzonych technologii.

Stoły do spotkań na stelażu metalowym z blatem z płyty melaminowej MFC

Najpopularniejszymi stołami biurowymi do spotkań są modele, których stelaż wykonany jest metalu, a blat z odpornej na ścieranie płyty meblowej. Powszechność takiego zestawienia materiałów użytych do produkcji takich stołów biurowych wynika z właściwości, jakie oferują te materiały. Stalowy, stabilny i mocny stelaż zagwarantuje Ci stabilność, wytrzymałość konstrukcji i atrakcyjną formę podstawy stołu. Wytrzymały blat wykonany z płyty o odpowiedniej grubości, z powierzchnią zabezpieczoną odporną na zużycie żywicą melaminową. Wykończenie doklejką z tworzywa sztucznego o odpowiedniej grubości zabezpieczy obrabiane krawędzie przed uszkodzeniem na przykład stelażem krzesła.

Stoły do pracy zespołowej wykonane w tej technologii doskonale prezentują się w towarzystwie większości nowoczesnych krzeseł dostawnych i foteli konferencyjnych.

Drewniane stoły do spotkań

W współczesnych biurach bardzo popularne są klasyczne stoły drewniane. Mają one różne kształty, rozmiary i stylowe nogi. Możliwość wyboru różnych kolorów i materiałów wykończeniowych daje Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne. Starannie wykonane blaty są piękną ozdobą wnętrza, ocieplając go i wprowadzając powiew świeżości. Drewno jest ponadczasowe i przyjemne w dotyku, pasujące do każdego pomieszczenia, niezależnie od stylu w jakim jest zaaranżowane.

Uniwersalne stoły do pracy zespołowej w biurze

Stoły do spotkań dostosuj do ilości osób i wielkości pomieszczenia. Muszą pomieścić wszystkich uczestników, zapewnić wygodne i bezpieczne miejsce do pracy. Ważne jest, aby uczestnicy nie przeszkadzali sobie nawzajem, dlatego zadbaj o odpowiednią przestrzeń, aby nie byli zbyt blisko siebie fizycznie i wzrokowo.
Powierzchnia blatu musi zapewniać komfort obsługi laptopa. Nie warto również planować zbyt ciasnego ustawienia krzeseł lub foteli przy stole. Odległości między siedziskami muszą zapewnić nie tylko komfortowe siedzenie, ale umożliwiać swobodne zajmowanie i opuszczanie miejsca oraz podstawową swobodę ruchów. Należy zadbać o to, aby uczestników spotkania mógł swobodnie korzystać z laptopów, dokumentów i napojów.

Stoły do spotkań modułowe i składane

W sytuacji, gdy w pokoju lub w open space odbywasz spotkania o różnym charakterze, zebrania, ale również szkolenia, w których uczestniczy więcej osób, warto wykorzystać stoły konferencyjne składane.
Są one bardzo funkcjonalne i z łatwością można je transportować. Nie zajmują dużo miejsca, co ułatwia ich przechowywanie. Można je ze sobą łączyć tworząc różne układy. Są równie wygodne, co klasyczne stoły konferencyjne i zapewniają pełny komfort podczas wielogodzinnych spotkań. Stoły z uchylnym blatem są bardzo efektowne i solidnie wykonane, harmonijnie wpasowują się w każde wnętrze.

Stoły na kółkach są doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich sal spotkań.

Mobilność stołów pozwala na dowolne układy i szybkie przearanżowanie przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Oprócz tego, stoły na kółkach sprawdzą się również jako punkt serwowania cateringów podczas szkoleń czy różnych eventów. Dodatkowo, dzięki składanym blatom, zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania. Stoły konferencyjne na kółkach są bardzo funkcjonalne oraz proste w obsłudze.

Wysokie stoły do spotkań biurowych

Nowoczesne biuro to biuro dynamiczne i responsywne. W takim biurze, meble biurowe do spotkań muszą oferować dużo więcej niż tylko miejsce do siedzenia przy blacie.
Różne są bowiem formy aktywności podczas spotkań biznesowych. Stoły do spotkań mogą służyć jako typowe stoły konferencyjne. Jako stoły do negocjacji, do dyskusji, do prezentacji, do planowania, do projektowania lub na przykład do konsultacji.

Dla części tych aktywności, najlepszym rozwiązaniem będzie wysoki stół do rozmów i spotkań, które są niezbyt długie, ale dość dynamiczne. Wysoki blat zachęca do odbycia spotkania na stojąco, choć w każdej chwili można się podeprzeć hokerem.

Jednak zwiększona mobilność uczestników spotkania, wpływać może korzystnie na interakcję między nimi. Sprzyja zbliżeniu i spojrzeniu na zagadnienie z innej perspektywy.
Tego rodzaju nowoczesne stoły do spotkań oferują znaczenie więcej. Z reguły są lepiej przygotowane niż stoły niskie pod względem dostępu do nowoczesnej techniki biurowej. Wybierając wysoki stół do spotkań możesz umieścić na nim ekran, który będzie widoczny dla wszystkich uczestników spotkania. Użytkownicy uzyskają łatwy dostęp do gniazd zasilających urządzenia przenośne. A wszystko jest tak zaprojektowane, żeby nie razić użytkowników plątaniną kabli.
Wysokie stoły do spotkań oferują często przestrzeń do zamocowania zieleni albo paneli akustycznych. Zapewniają komfort, estetykę, wysoką jakość i poczucie bezpieczeństwa.