MEBLE

sufitowe absorbery akustyczne ACOUSTIC ARTWORK Cloud

ACOUSTIC ARTWORK Cloud to innowacyjne rozwiązanie sufitowe, które zostało zaprojektowane z myślą o poprawie akustyki w Twoim biurze.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Sufitowe absorbery akustyczne ACOUSTIC ARTWORK Cloud – Połączenie akustyki i designu

Kolekcja ACOUSTIC ARTWORK to zestaw czterech systemów (Partycje, Sufit, Ściana oraz Akcesoria) zaprojektowanych w celu poprawy akustyki pomieszczeń. Każdy system oferuje różne produkty akustyczne wykonane z filcu PET do montażu na ścianach lub sufitach oraz akcesoria. Oprócz doskonałej akustyki są one idealnie dostosowane do innych funkcji wewnętrznych, tworząc wyjątkowe projekty.

System Sufitowy ACOUSTIC ARTWORK składa się z trzech rodzajów produktów akustycznych: chmur akustycznych z filcu PET, deflektorów akustycznych z filcu PET oraz paneli i płyt sufitowych z filcu PET typu „Armstrong”.

Chmury Akustyczne z Filcu PET Te sufitowe absorbery akustyczne doskonale poprawiają akustykę biura. Działa jak cień – zawsze obecny, by skutecznie pochłaniać dźwięki otoczenia. Dzięki nim stworzysz komfortowe akustycznie środowisko do pracy i relaksu.

Baffle Akustyczne z Filcu PET Te segmenty akustyczne dostępne są w trzech kształtach (Prosty, Ostrze, Fala). Łącząc je, sufity stają się efektownymi kompozycjami dekoracyjnymi. To skuteczne rozwiązanie dla pomieszczeń o wysokich wymaganiach akustycznych, takich jak open-space.

Panele Sufitowe z Filcu PET Dostępne w dwóch kształtach (okrągłym i prostokątnym) oraz różnorodności kolorów i rozmiarów, nie tylko poprawiają akustykę pomieszczenia, ale też elastycznie „dostosowują się” do funkcjonalnych i estetycznych wymagań danej przestrzeni, tworząc atrakcyjny i nowoczesny design.

Płyty Sufitowe „Armstrong” z Filcu PET To funkcjonalne rozwiązanie akustyczne dla sufitów z szerokim wyborem kolorów i łatwą instalacją. Bez trudu dopasujesz kolorystykę do konkretnej koncepcji projektu wnętrza.

Eko-Design Produkty akustyczne z filcu PET promują odpowiedzialne korzystanie z zasobów i redukcję odpadów. Wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i są w pełni nadające się do ponownego przetworzenia. Choć przypominają wełnę w dotyku, są w rzeczywistości wykonane z plastiku, używając ponad 50% recyklingowego plastiku.

Właściwości Filcu PET Ten zrównoważony materiał wyróżnia się doskonałymi właściwościami pochłaniania dźwięku. Jego porowata struktura gwarantuje skuteczne tłumienie hałasu o średniej i wysokiej częstotliwości, co jest kluczowe w biurze. Felt PET jest miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały. Można go także łatwo czyścić i dezynfekować.

Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów Szeroka paleta kolorów, wzorów i kształtów produktów akustycznych z filcu PET daje możliwość nie tylko zapewnienia komfortu akustycznego pracownikom, ale także realizacji unikatowych pomysłów projektowych, sprostania wyzwaniom aranżacyjnym oraz podkreślenia indywidualności stylu wnętrza.

Producent: Narbutas.