MEBLE

wiszący panel akustyczny PARTITIONS ACOUSTIC ARTWORK

ACOUSTIC ARTWORK PARTITIONS to doskonałe narzędzie do dzielenia pomieszczeń na różne strefy i wydzielenia przestrzeni do pracy, spotkań, relaksu czy warsztatów w biurze open space.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurowa kurtyna akustyczna ACOUSTIC ARTWORK PARTITIONS – Połączenie akustyki i designu

Kolekcja ACOUSTIC ARTWORK to zestaw czterech systemów (Partycje, Sufit, Ściana oraz Akcesoria), które mają na celu poprawę akustyki pomieszczeń. Każdy system składa się z różnorodnych produktów akustycznych wykonanych z filcu PET przeznaczonych do montażu na ścianach lub sufitach, a także akcesoriów. Ich zadanie to nie tylko poprawa akustyki, ale również pełnienie innych funkcji wewnętrznych oraz tworzenie wyjątkowych projektów.

System ACOUSTIC ARTWORK PARTITIONS to akustyczne partycje z filcu PET, które mogą służyć do dzielenia i tworzenia przestrzeni biurowych lub realizacji różnorodnych pomysłów dekoracyjnych. Dzięki nim łatwo podzielisz pokój na różne strefy, tworząc oddzielne miejsca do pracy i relaksu czy półprywatne stanowisko pracy. Partycje te umożliwią również wydzielenie w biurze otwartym osobnych przestrzeni na spotkania, relaks czy kreatywne warsztaty.

Biurowa kurtyna akustyczna z filcu PET stanowi doskonałe narzędzie do zarządzania przepływem pracowników i odwiedzających, kierując lub ograniczając ich ruch. Umożliwia łatwe oddzielenie miejsc pracy od korytarzy o większym natężeniu ruchu i wyższym poziomie hałasu. Doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku będą tu nieocenione.

Eko-Design

Produkty akustyczne z filcu PET promują odpowiedzialne korzystanie z zasobów i redukcję odpadów, gdyż są wytwarzane z materiałów recyklingowych i same są nadające się do recyklingu. Chociaż w dotyku przypominają wełnę, filc PET jest wykonany z plastiku i wykorzystuje ponad 50% recyklingowego plastiku.

Właściwości Filcu PET

Ten zrównoważony materiał posiada doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia efektywne pochłanianie hałasu o średniej do wysokiej częstotliwości, mimo niewielkiej grubości produktu, co jest kluczowe w środowisku biurowym. Felt PET jest miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały. Dzięki swej strukturze jest też łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji.

Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów

Szeroki wybór kolorów, wzorów i kształtów produktów akustycznych z filcu PET daje możliwość nie tylko zapewnienia komfortu akustycznego pracownikom, ale także realizacji unikatowych pomysłów projektowych, pokonywania wyzwań związanych z aranżacją przestrzeni oraz podkreślenia indywidualności stylu wnętrza.

Producent: Narbutas.