MEBLE

biurkowe panele akustyczne MY SPACE

Zapraszamy do poznania MY SPACE – uniwersalnego systemu modułowego, idealnego do call center, który jest doskonałym rozwiązaniem dla elastycznych, opartych na aktywności biur o otwartym planie.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Zapraszamy do poznania MY SPACE – uniwersalnego systemu modułowego, idealnego do call center, który jest doskonałym rozwiązaniem dla elastycznych, opartych na aktywności biur o otwartym planie. Dzięki szerokiej gamie zastosowań i konfiguracji modułowych ekranów akustycznych, możesz łatwo dostosować meble do różnych potrzeb w zakresie planowania biura i sytuacji pracy. MY SPACE pozwala na stworzenie komfortowej przestrzeni pracy, która pozwoli Ci na skupienie się i zdystansowanie się od hałasu otoczenia.

Różnorodność połączeń ekranów akustycznych daje swobodę kształtowania niemal dowolnej pożądanej przestrzeni roboczej. Co więcej, łatwość montażu i użytkowania to kluczowe cechy, które przyciągną Twoją uwagę. Chcesz wydzielić poszczególne stanowiska pracy lub zaaranżować różne obszary funkcjonalne w jednej przestrzeni? Stwórz pożądaną kombinację MY SPACE z zaledwie trzema rodzajami ekranów akustycznych, a szybko dostosujesz się do zmieniających się potrzeb dzięki łatwemu i prostemu montażowi konstrukcji.

Dzięki funkcji regulacji wysokości pulpitu, MY SPACE jest elastycznym rozwiązaniem dla niemal każdego środowiska pracy. Ekrany akustyczne wypełnione są specjalną pianką dźwiękochłonną i obite wybraną przez Ciebie tapicerką, co pozwala na zredukowanie ogólnego poziomu hałasu w biurze. Produkt ten jest zgodny z klasą akustyczną C i został przetestowany przez niezależne laboratorium akustyczne.

Teraz możesz wybrać różne kolory wewnętrzne i zewnętrzne ekranów MY SPACE, aby stworzyć indywidualne przestrzenie lub grupowe przestrzenie robocze. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę w pracy. Stwórz swoją własną, wyjątkową przestrzeń biurową z MY SPACE już dziś!