MEBLE

PUF BIUROWY ARTIKO

Jeśli szukasz doskonałego mebla do aranżacji swojego biura, polecamy puf biurowy ARTIKO.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

To mebel, który wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością oraz ciekawym stylem. Puf ARTIKO można wybrać jako wolnostojący mebel lub jako sofę- modułowe elementy, do swobodniej konfiguracji zestawów za pomocą metalowych łączników z blokadą.

Charakterystyczne cechy pufa ARTIKO to różnorodność możliwości doboru kształtu i materiału siedziska, co daje dużą elastyczność w dopasowaniu pufa do potrzeb i przeznaczenia danego pomieszczenia. Dzięki temu, ARTIKO to dobry wybór nie tylko do biur, ale również do zagospodarowania przestrzeni przeznaczonych do relaksu, korytarzy, części wspólnych w centrach handlowych, bibliotekach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Puf biurowy ARTIKO jest idealnym uzupełnieniem typowych mebli biurowych fabryki .mdd. Opcjonalnie zamontowane stoliczki oraz mediaboxy jeszcze bardziej zwiększają jej funkcjonalność i komfort użytkowania. ARTIKO to duży puf, który zapewni jeszcze większy komfort podczas odpoczynku.

Wybierając puf ARTIKO do aranżacji swojego biura, zyskujesz nie tylko stylowy i funkcjonalny mebel, ale również duże możliwości dopasowania go do swoich potrzeb.