MEBLE

Budka akustyczna QUADRA workplace box

Budka akustyczna QUADRA workplace box- odkryj jej moce strony. Atrakcyjnej cenowo i skutecznej kabiny do spotkań i pracy w skupieniu w biurze.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Budka akustyczna QUADRA workplace box – Twój azyl w biurze

Poznaj budkę akustyczną QUADRA workplace box

To Twoje miejsce ucieczki od zgiełku biurowego, gdzie możesz odnaleźć ciszę i skoncentrować się na swojej pracy. Quadra to doskonałe rozwiązanie, które zapewni Ci spokojną przestrzeń do prowadzenia rozmów, wideokonferencji lub wykonywania zadań wymagających skupienia.

Przeznaczenie dla skoncentrowanych pracowników

Budka akustyczna QUADRA workplace box to kabina, która pozwala Ci pracować w skupieniu, niezależnie od zgiełku otoczenia. Dzięki niej możesz prowadzić rozmowy i spotkania w ciszy, niezakłócone hałasem biura. To również idealne miejsce, aby oddać się twórczej pracy bez rozproszeń.

Charakterystyczne cechy, które wyróżniają kabinę akustyczną

QUADRA to stosunkowo lekka i mobilna konstrukcja, co oznacza, że możesz ją łatwo przearanżować i umieścić tam, gdzie jej potrzebujesz. Jej solidna budowa ze stalową ościeżnicą gwarantuje trwałość i niezawodność. Szklane drzwi wykonane z laminowanego, hartowanego szkła akustycznego zapewniają doskonałą izolację dźwiękową.

Korzyści, jakie przynosi wybór budki Quadra

Po pierwsze, masz pewność, że Twoje rozmowy wewnątrz budy nie zostaną usłyszane na zewnątrz, dzięki skutecznej izolacji akustycznej w obie strony. Ponadto, Quadra poprawia ogólną akustykę pomieszczenia, w którym jest używana. Jeśli potrzebujesz cichego miejsca do pracy, Quadra oferuje skuteczne wyciszenie w atrakcyjnej cenie.

Dopasowana do Twoich potrzeb

Budka akustyczna QUADRA workplace box dostępna jest w trzech wersjach wnętrza, co pozwala dostosować ją do Twoich preferencji. Z długą półką wzdłuż dłuższego boku budki, masz miejsce do pracy na stojąco lub siedząc na wysokim stołku. Wersja z blatem do pracy na siedząco na stałej wysokości pozwoli Ci pracować na wygodnym krześle obrotowym. Ostatecznie, wersja z regulowanym blatem daje Ci elastyczność zmiany pozycji pracy z siedzącej na stojącą i odwrotnie.

Wygoda i wydajność

Dodatkowo, budka Quadra jest wyposażona w systemy automatycznego sterowania oświetleniem wnętrza i wentylacją, co zapewnia wygodę użytkowania. To miejsce, w którym praca staje się przyjemnością.

Harmonijna integracja

Kompaktowa forma budki Quadra doskonale wpisuje się w różne wnętrza, zapewniając harmonijną integrację. Niezależnie od aranżacji Twojego biura, Quadra dopasuje się doskonale.

Jeśli marzysz o cichym miejscu do pracy w biurze, Quadra to Twoje rozwiązanie. Wybierz Quadra i ciesz się spokojem, komfortem i wydajnością w swoim biurze. To więcej niż budka akustyczna Quadra workplace box – to Twój azyl spokoju.

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii AKUSTYKA