MEBLE

STÓŁ KONFERENCYJNY NOVA WOOD

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka funkcjonalność połączona z wysokiej klasy materiałami i atrakcyjnym wyglądem, znajdzie zastosowanie stół konferencyjny NOVA WOOD.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

To stół dla 4, 6, 8 lub 10 osób. Szeroki na 1000, 1200 i 1400 mm. O długości 1200, 1600, 1800, 2400, 2800 mm. Podstawa stołu, nogi połączone poprzeczką, wykonane są z jesionowego drewna.

Drewno może być zabezpieczone lakierem bezbarwnym lub barwione na kolor czarny. Pod blatem ukryte są stalowe podłużnice zapewniające konstrukcji odpowiednią wytrzymałość i sztywność.
W wersji rekomendowanej, powierzchnia blatu wykończona jest tworzywem HPL w kolorze czarnym lub białym. Rogi blatu HPL są zaokrąglone, a krawędź na całym obwodzie frezowana i malowana na kolor tworzywa. Blat wyposażyć można w przepusty na kable. Blat stołu można też wyposażyć w efektowną wstawkę poprowadzoną wzdłuż stołu konferencyjnego. Powierzchnia wstawki wykończona jest okleiną jesionową, więc koresponduje z drewnem nóg. Stół konferencyjny NOVA WOOD występuje też w podstawowej wersji z klasycznie wykończonym blatem z płyty MCF (melamina) grubości 25 mm z obrzeżem ABS w kolorze płyty.

Jeśli poszukujesz nowoczesnego stołu konferencyjnego na nogach drewnianych, to NOVA WOOD powinien Cię zainteresować. Jeśli potrzebujesz biurek lub stolików kawowych w tym samym designie, to znajdziesz je w naszym katalogu mebli biurowych.
Nie masz pewności czy stół pasuje do wnętrza? Chcesz upewnić się, że zmieści się w pomieszczeniu z krzesłami? A może pomóc Ci dobrać komplet? Stół i krzesła konferencyjne.
Jeśli podoba Ci się stół konferencyjny NOVA WOOD, poproś o więcej informacji.