MEBLE

STÓŁ KONFERENCYJNY T-EASY

Stół konferencyjny do spotkań T-EASY to mebel o neutralnym wyglądzie. Świetnie sprawdzi się podczas spotkań z większym zespołem pracowników, składającym się z sześciu lub ośmiu osób.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Stoły T-EASY mają wiele zalet, w tym trwałą konstrukcję i nogi w kształcie litery T. Kształt nogi zapewnia więcej miejsca pod blatem i wokół niego. Dodatkowo, blaty posiadają otwory, które ułatwiają zarządzanie kablami i przewodami, co jest bardzo przydatne podczas spotkań.

Wybierając stoły konferencyjne T-EASY, zyskasz doskonale dopasowane meble. Stoły doskonale komponują się zarówno z biurkami o stałej wysokości z tego samego systemu, jak i biurkami EASY z elektryczną regulacją wysokości. Dzięki temu łatwo zintegrujesz dzisiejszą technologię z miejscami spotkań. Stoły konferencyjne T-EASY mogą być również używane obok ściany konferencyjnej MEDIA. To pozwoli na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni w biurze.