MEBLE

STÓŁ KONFERENCYJNY NOVA U

Stół konferencyjny NOVA U to mebel biurowy, który pomieści od 6 do 12 osób.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Dzięki dodatkowym sekcjom można łatwo rozciągnąć układ stołu i dostosować go do potrzeb. Stalowy stelaż sprawia, że stół jest wytrzymały i stabilny. Blat wykonany z płyty melaminowej o grubości 25 mm zapewnia trwałość i łatwość w czyszczeniu. Wstawka płytowa na środku blatu dodaje elegancji.

Stoły konferencyjne NOVA U są częścią systemu mebli biurowych o tej samej nazwie, który umożliwia stworzenie spójnej i wygodnej przestrzeni pracy. Funkcjonalne wkładki płytowe na biurku lub stole konferencyjnym w różnych kolorach pozwalają na ukrycie kabli i mediaportów. Poziome i pionowe kanały kablowe zapewniają porządek i estetykę.

Wybierając wysokie stoły konferencyjne NOVA U, użytkownik zyskuje uniwersalne i proste w formie miejsce do przeprowadzania spotkań z dowolną ilością uczestników. Dodatkowe sekcje pozwalają na łatwe dostosowanie stołu do potrzeb. Cofnięcie nóg stelaża pozwala na wykorzystanie całej długości stołu, nawet naprzeciwko nóg. Dobrze przemyślane rozwiązania sprawiają, że spotkania w takim miejscu są bardziej efektywne i komfortowe.