MEBLE

Biurko MOTION z regulowaną wysokością blatu

Biurko MOTION to inspirujące do ruchu rozwiązanie!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurko MOTION to inspirujące do ruchu rozwiązanie!

To elektryczne biurko o regulowanej wysokości, które zostało stworzone z myślą o dynamicznym stylu pracy. Regularne zmiany pozycji poprawiają samopoczucie i koncentrację, a ergonomiczne i dobrze zorganizowane miejsce pracy wywołuje pozytywne emocje. System dostępny jest w wersji pojedynczych biurek lub biurek bench, zaprojektowanych do elastycznego tworzenia stanowisk zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Wysokość elektrycznego biurka możesz łatwo dostosować za pomocą przycisku lub zdalnie za pomocą Bluetooth z Twojego smartfona. Wybierz swoją spersonalizowaną wysokość dla najwygodniejszej pozycji pracy i zapisz swoje preferencje. Dzięki aplikacji LINAK możesz również otrzymywać przypomnienia o zmianie pozycji z siedzącej na stojącą.

Oferujemy 4 różne rodzaje przycisków, począwszy od podstawowej wersji z funkcją góra/dół, aż po te z pamięcią ustawień, zintegrowanym Bluetoothem i diodą LED, która przypomina o aktywności w miejscu pracy.

Biurko elektryczne często otoczone jest innymi przedmiotami. Podczas ruchu regulowanego biurka (biurka do pracy w pozycji siedzącej i stojącej), istnieje ryzyko przypadkowego zderzenia się z szafką, gdy biurko zostanie opuszczone do końca. Aby tego uniknąć, czujniki nóg dwu- i trzyetapowe automatycznie zatrzymują ruch biurka, gdy wykryją przeszkodę na drodze. Rozwiązanie antykolizyjne ogranicza uszkodzenia materiałowe w przypadku zderzenia biurka z solidnym obiektem.

Biurko z nogami panelowymi jest idealne dla osób preferujących większą prywatność. Te nogi wizualnie zasłaniają przestrzeń pod biurkiem, dodając mu estetycznego wyglądu.

Współczesne biura elektryczne często używane są w układzie otwartym (open space), co utrudnia ochronę pracowników przed czynnikami negatywnymi wpływającymi na ich samopoczucie emocjonalne. Przesuwane panele akustyczne MODUS, zaprojektowane specjalnie dla stanowisk bench, zapewnią komfort akustyczny i pomogą pracownikom utrzymać koncentrację. Ponadto, dwustronne panele akustyczne pozwalają na tworzenie kolorowych kombinacji.

Wybierz materiały i kombinacje kolorów, które będą pasować do przestrzeni biurowej i uzupełnią rozwiązania aranżacyjne.