MEBLE

Ergonomiczny fotel biurowy XENON

Odkryj wyjątkowe możliwości, jakie oferuje ergonomiczny fotel biurowy XENON.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel biurowy XENON – Komfort i Zdrowa Postawa

Xenon Profim to polski fotel biurowy ergonomiczny zaprojektowany przez znaną niemiecką firmę projektową – ITO Design. Projektantom udało się połączyć wysoki komfort siedzenia i zachowanie zdrowej postawy z nowoczesną linią przyciągającą wzrok. Xenon posiada innowacyjne, regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, pozwalając zdrowo i komfortowo siedzieć. Fotel wyróżnia grafitowy łącznik spajający oparcie, siedzisko i mechanizm, co stanowi zarówno solidne, jak i estetyczne rozwiązanie.

Jakie jest przeznaczenie ergonomicznego fotela biurowego XENON?

Fotel Xenon został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność w miejscu pracy. To idealny towarzysz każdego biurka, zapewniający doskonałe wsparcie dla Twojej sylwetki dzięki innowacyjnemu podparciu odcinka lędźwiowego (SmartADLS) oraz różnym mechanizmom dostosowującym się do Twojej wagi ciała. Regulowane podłokietniki zapewniają jeszcze wyższy poziom komfortu, a innowacyjna regulacja SmartADLS gwarantuje idealne podparcie odcinka lędźwiowego, dbając o Twoje zdrowie.

Jakie będziesz miał korzyści, jeśli wybierzesz ergonomiczny fotel biurowy XENON i będziesz go używał w swoim biurze?

Korzystając z fotela biurowego XENON, zyskujesz nie tylko komfort, ale także styl i funkcjonalność. Dzięki opcjom regulacji niskiego lub wysokiego oparcia, zagłówkowi oraz wieszakowi na marynarkę, masz pełną swobodę wyboru, dopasowując fotel do swoich potrzeb. Dodatkowo, opcje kolorystyczne podstaw w czerni lub chromie pozwalają dostosować XENON do estetyki Twojego biura.

Fotel Xenon oferuje wiele dostępnych regulacji, takie jak regulacja wysokości siedziska, synchroniczny mechanizm odchylania oparcia i siedziska, regulacja siły odchylania oparcia, regulacja głębokości siedziska oraz dodatkowe pochylenie siedziska i oparcia do przodu. Wszystko to po to, aby dostosować fotel do Twoich indywidualnych preferencji.

Niech XENON stanie się Twoim niezawodnym partnerem w pracy, łączącym komfort, styl i funkcjonalność. Wybierz XENON i ciesz się każdym dniem pracy w biurze.

Zainteresował Cię ten produkt? Zobacz podobne w kategorii PRACOWNICZE MEBLE BIUROWE