MEBLE

lada recepcyjna COSY

Kompaktowa lada recepcyjna zaprojektowana tak, aby zmieściła się w każdym biurze. Uniwersalna, dostępna w pasującym do większości wnętrz kolorze białym.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Mała biała lada recepcyjna może być wykorzystywana w wielu miejscach, takich jak biura, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, hotele, sklepy, szkoły, biblioteki i wiele innych.

Pełni funkcję obsługi gości, klientów i pacjentów oraz pomaga stworzyć profesjonalne wrażenie. Jej wszechstronny design sprawia, że pasuje do różnych rodzajów wnętrz.

Kompaktowa lada recepcyjna (2000x800mm) zaprojektowana tak, aby zmieściła się w każdym biurze. Uniwersalna, dostępna w pasującym do większości wnętrz kolorze białym.

Blat roboczy, blat nadstawki i konstrukcja wykonana z melaminowej płyty wiórowej MCF grubości 25 mm. Proste elementy frontowe z płyty MCF grubości 19 mm. Łukowe elementy frontowe grubości 19 mm z giętej sklejki oklejonej tworzywem CPL. Blat roboczy wyposażony w dwa przepusty w kolorze szarym. Lada wyposażona w regulatory umożliwiające jej wypoziomowanie. Cokół frontu lady oklejony tworzywem HPL w kolorze polerowanego aluminium.

Do lady recepcyjnej Cosy dopasujesz zgodny wzorniczo kontener biurowy Nova lub Optima.

Jeśli poszukujesz ekonomicznej i uniwersalnej lady do recepcji, to koniecznie zapytaj o ladę Cosy.

Sprawdź również inne lady recepcyjne NARBUTAS.

Producent: Narbutas