MEBLE

Fendo hoker

Hoker Fendo to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz prostego krzesła barowego.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Hoker Fendo to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz prostego krzesła barowego.

Bogaty wybór modeli i kolorów pozwala dopasować hokera do różnych wnętrz. Jego ascetyczna linia oraz nowoczesna forma doskonale komponują się z przestrzenią biurową.

Konstrukcja Fendo może być chromowana lub malowana proszkowo, co zapewnia trwałość i solidność. Oparcie hokera jest wykonane z plastiku, tapicerowane lub posiada czarną siatkę (ramka czarna) lub jasnoszarą siatkę (ramka czarna), dzięki czemu możesz wybrać wariant odpowiadający Twoim preferencjom.

Hoker Fendo doskonale sprawdzi się w restauracjach, barach czy kantynach firmowych, tworząc przyjemne miejsce do odpoczynku i spożywania posiłków. Ponadto, wysokie krzesło Fendo idealnie nadaje się jako siedzisko do wysokich stołów konferencyjnych, stanowisk multimedialnych oraz do wnętrz biurowych kabin akustycznych.

Mocne strony hokera Fendo to jego lekka konstrukcja, precyzyjne wykonanie i możliwość wyboru odpowiedniego modelu i koloru. Bez względu na to, czy potrzebujesz prostego krzesła barowego w restauracji, czy wygodnego siedziska przy wysokim stole konferencyjnym. Fendo zapewni Ci stylowy wygląd i komfortowe miejsce do siedzenia.