MEBLE

Biurko NOVA-WOOD

NOVA Wood to niezwykły system biurek

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Dotknięcie natury w Twoim biurze!
NOVA Wood to niezwykły system biurek, który obejmuje różne rodzaje: biurka robocze, bench, konferencyjne, wielofunkcyjne, wysokie stoły i stoliki kawowe, spełniające wszystkie potrzeby Twojego biura. Dodajemy delikatny luksus do Twojej przestrzeni biurowej, przybliżając Cię do natury i domowej atmosfery!

Efektywne wykorzystanie przestrzeni.
System biurek NOVA Wood doskonale sprawdza się w biurach w układzie otwartym. Możesz tworzyć różne strefy do indywidualnej pracy, współpracy, spotkań i relaksu.

Elegancki design nóg to kluczowa cecha tego systemu biurek. Każde biurko jest wyjątkowe dzięki nogom wykonanym z litego drewna jesionowego.

Tekstura drewna i szerokie pierścienie wzrostu tworzą charakterystyczny wzór. Barwione i lakierowane drewno jeszcze bardziej podkreśla ten wzór. Naturalne drewno zmienia swoje kolory w miarę upływu czasu.

Jakie cechy ma Twoje biuro?
Biurka NOVA Wood pozwolą Ci stworzyć pożądany styl biura, czy to ma być miejsce pełne ciepła i przytulności, przypominające nowoczesny loft, czy atmosfera subtelnej luksusu. Wybierz spośród szerokiej gamy blatów i tekstur te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Wybierz materiały i kombinacje kolorów, które będą idealnie pasować do Twojej przestrzeni biurowej i doskonale współgrają z rozwiązaniami wnętrzarskimi.