MEBLE

Krzesło konferencyjne Orte

Krzesła do sali konferencyjnej z serii ORTE to proste, stylowe i funkcjonalne rozwiązanie przy bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Krzesła do sali konferencyjnej z serii ORTE to proste, stylowe i funkcjonalne rozwiązanie przy bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Konstrukcja jest lekka i daje ona wszechstronne możliwości ustawienia krzeseł. Podstawa to konstrukcja ze stali malowanej proszkowo (opcjonalnie z wysokowytrzymałego plastiku). Materiał oparcia to tworzywo CPL w kolorze białym, czarnym lub antracytowym. Opcją jest oparcie ze sklejki barwionej na dowolny kolor z wzornika. Krzesła dostępne są w różnych wariantach – na kółkach, na podstawie obrotowej lub metalowych płozach.

Krzesło konferencyjne ORTE daje możliwość zapewnienia miejsca do spoczynku w takich przestrzeniach jak poczekalnie, hole, ciągi komunikacyjne czy sale konferencyjne i wykładowe. Ich przeznaczeniem są również takie strefy, jak dworce, czy lotniska.

Wybierz krzesła z serii ORTE, gdy zależy Ci na wytrzymałości, prostocie i funkcjonalności przy optymalnej cenie.