MEBLE

Krzesło Shell na belce

Krzesło na belce z serii SHELL to oryginalne, ciekawe rozwiązanie do zapewnienia miejsca siedzącego. Siedzenia są zestawiane ze sobą maksymalnie do pięciu sztuk. Same siedziska wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego i mogą być zestawiane ze sobą w całej gamie kolorów, co ciekawe, niezależnie. Sama belka to konstrukcja metalowa, malowana proszkowo. Do całości montowane są chromowane nogi. Design krzeseł to awangardowy kształt kubełków z tworzywa sztucznego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaaranżować w sposób nietypowy salę konferencyjną, korytarz czy poczekalnię. Krzesła sprawdzą się doskonale również w salach wykładowych czy pomieszczeniach specjalnych. Niebanalny kształt krzeseł przyciąga wzrok, a ciekawe, odważne kolory mogą nadać charakter każdemu wnętrzu.

Wybierz krzesła SHELL na belce, gdy potrzebujesz zmaksymalizować miejsca siedzące w pomieszczeniu, dbając również o charakter i styl przestrzeni.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu