MEBLE

Kwietnik U_FLOE

Kwietnik biurowy z serii U_FLOE.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Poprzednie
Następne

Opis produktu

Kwietnik biurowy z serii U_FLOE ma wymiary 590 x 1370 x 1010mm. Jego główną funkcją jest miejsce na ustawienie roślin, dzięki czemu możemy tworzyć ciepłą, naturalną atmosferę wnętrza. Dzięki kwietnikom w biurze jesteśmy w stanie aranżować przestrzeń, wydzielać miejsce, mieć wpływ na poczucie prywatności.

Jest to wielofunkcyjny mebel, który może być elementem harmonizujących ze sobą elementów z serii U_FLOE. Dzięki kwietnikowi biurowemu zaaranżujesz wnętrze, oddzielisz przestrzenie, wzbogacisz charakter przestrzeni.

Ideą kolekcji U_FLOE są samodzielne meble oraz akcesoria, których inspiracją były kry lodowe, które w losowy sposób tworzą harmonijne układy. Podobnie z dostępnych mebli możemy tworzyć ciekawe, funkcjonalne układy, które w sposób indywidualny wypełnią Twoje wnętrze biurowe.

Wybierz meble z serii U_FLOE, jeśli potrzebujesz zaaranżować przestrzeń samodzielnymi, charakterystycznymi meblami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.