MEBLE

BIURKO GABINETOWE VIGA

Jeśli szukasz funkcjonalnego, nowoczesnego i szlachetnego biurka gabinetowego, to polecamy biurko VIGA od Fabryki Mebli Biurowych .mdd.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurko to jest dostępne w różnych wariantach. Jako wolnostojące, oparte na kontenerze, szafce managerskiej lub kombinacji tych elementów.
Charakterystyczną cechą biurka VIGA jest piękne wzornictwo oraz szlachetne materiały, takie jak okleina naturalna na nogach z drewna dębowego. Co więcej, biurko VIGA występuje w różnych wersjach kolorystycznych, w tym z dodatkiem laminatu HPL Fenix, który zapewnia odporność na uszkodzenia i eliminuje efekt “palcowania” powierzchni.
Biurko VIGA jest przeznaczone do gabinetów, pomieszczeń biurowych czy kancelarii.
VIGA ma solidną konstrukcję, z nogami z drewna dębowego oraz podłużnicą z aluminium anodowanego, która zapewnia stabilność i wytrzymałość. Biurko VIGA ma również opcję dodatkowej szafki managerskiej oraz kontenera, co pozwala na przechowywanie dokumentów i innych przedmiotów w pobliżu miejsca pracy.
Wybierając biurko gabinetowe VIGA, użytkownik zyskuje nie tylko eleganckie i funkcjonalne miejsce pracy, ale również pewność solidnej konstrukcji i trwałych materiałów. Biurko VIGA to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnych mebli gabinetowych o wysokiej jakości i atrakcyjnym wzornictwie.