MEBLE

biurko gabinetowe NOVA

Wyraz prostej elegancji dla nowoczesnych menedżerów- biurko gabinetowe NOVA, stworzone przez renomowanego producenta Narbutas.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurko gabinetowe NOVA- Prosta elegancja dla menedżera

Biurko NOVA, stworzone przez renomowanego producenta Narbutas, to wyraz prostej elegancji dla nowoczesnych menedżerów. Pozwól, że przedstawimy Ci to wyjątkowe biurko w szczegółach.

Stabilna konstrukcja i minimalistyczny design

NOVA to prosty i ekonomiczny zestaw mebli do gabinetu managera. Jego stabilna konstrukcja oparta jest na stelażu metalowym i pomocniku, na których spoczywa blat biurka. Ten minimalistyczny design doskonale komponuje się z nowoczesnymi biurami, tworząc profesjonalne i eleganckie otoczenie pracy.

Trwałe wykończenie

Biurko gabinetowe NOVA nawiązuje do systemu pracowniczego o tej samej nazwie. Jednak, w odróżnieniu od mebli pracowniczych, NOVA wyróżnia się dedykowanymi wykończeniami pomocników i szafek. Dostępne jest wyłącznie w wykończeniu melaminowym, co nadaje mu schludny i minimalistyczny wygląd.

Idealne rozwiązanie dla menedżera

Biurko NOVA doskonale wpisuje się w otwarte biuro, ale także stanowi idealne rozwiązanie dla eleganckiego gabinetu dyrektora. Naturalne kolory płyt melaminowych pomagają stworzyć ciepły, ale i formalny wygląd, który cenią nowocześni menedżerowie.

Blat biurka i nogi

Blat biurka wykonany jest z 25 mm płyty wiórowej (melamina) z 2 mm krawędzią ABS lub z 25 mm płyty wiórowej pokrytej fornirem drewnianym z 2 mm krawędzią. Blat może być gładki lub z wycięciem na przelotkę i zarządzanie przewodami. Nogi biurka to spawana metalowa rura o wymiarach 40×40 mm, malowana proszkowo, z plastikowymi stopami z regulacją wysokości (+10 mm). Dostępne są dwa typy nóg: U lub O.

Metalowa belka

Metalowa belka to rura o wymiarach 40×20 mm, z metalowymi płytami do mocowania nóg. Również malowana proszkowo, jej kolor jest dopasowany do nóg, tworząc spójny design.

Biurko gabinetowe NOVA to doskonałe połączenie prostego designu, wytrzymałej konstrukcji i elegancji, które zadowoli nawet najbardziej wymagających menedżerów. Wybierz NOVA, jeśli cenisz sobie jakość i styl w pracy.