MEBLE

Fotel FINN

Fotel do biura FIN pochodzi z kolekcji sof i foteli stworzonych w oparciu o tradycję polskiego wzornictwa lat 50/60 XX wieku.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel do biura FIN pochodzi z kolekcji sof i foteli stworzonych w oparciu o tradycję polskiego wzornictwa lat 50/60 XX wieku. Czas ten, w kontekście wzornictwa, cechuje się prostotą i harmonią. Meble wyróżniają się również funkcjonalnością. Uniwersalność sofy, która występuje w trzech rozmiarach oraz różnych wariantach kolorystycznych, daje możliwość dowolnego zagospodarowania przestrzeni.

Przeznaczeniem fotela FIN są miejsca, gdzie odbywają się mniej formalne rozmowy, na przykład przy kawie. Mogą być to strefy przeznaczone do odpoczynku. Pasuje też do miejsc, gdzie w swobodny sposób można porozmawiać z klientem albo odbyć przerwę w towarzystwie współpracowników.

Wybierz fotel FIN, gdy szukasz rozwiązania uniwersalnego, o klasycznej konstrukcji i wyglądzie oraz dużej funkcjonalności.

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii SOFT SEATING