MEBLE

Hens krzesło konferencyjne

Krzesło konferencyjne i dostawne HENS – Wyjątkowe połączenie stylu skandynawskiego i funkcjonalności!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Krzesło konferencyjne i dostawne HENS – Wyjątkowe połączenie stylu skandynawskiego i funkcjonalności!

Skandynawski urok: Krzesło HENS to nowoczesna interpretacja klasycznego krzesła szkolnego. Zaprojektowane z szacunkiem do skandynawskiego wzornictwa, łączy prostotę, funkcjonalność i naturalność.

Balans kontrastów: Mocna kontrastowa rama ze stali nadaje krzesłu loftowego charakteru, który jest harmonijnie zrównoważony przez naturalną dębową okleinę i miękką tapicerkę.

Wygodne składowanie: Krzesła HENS doskonale się sztaplują. Niektóre modele można łączyć za pomocą dedykowanej listwy. To oznacza, że są praktyczne zarówno w biurach, szkołach, jak i miejscach publicznych.

Wybierz swój kolor: Dostępne w różnych wykończeniach, możesz wybrać krzesło z naturalną dębową okleiną w matowym wykończeniu bezbarwnym, czarnym, szarym, bordowym, zielonym, niebieskim lub białym.

Dodatkowe opcje: Możesz wyposażyć krzesła w czarny panel maskującym, który chroni je przed zarysowaniami podczas sztaplowania. Istnieje także system łączenia w rzędy, umożliwiający połączenie czterech krzeseł za pomocą dedykowanej listwy.

Dopasuj do swojej podłogi: Wybierz odpowiednie stopki dla swojej podłogi – ceramiczne, betonowe i wykładziny lub filcowe dla podłóg drewnianych i paneli.

Opcje wykończenia: Możesz wybrać krzesło konferencyjne z okleiną naturalną dębową na siedzisku i oparciu. Tapicerowane siedzisko z okleiną naturalną dębową lub w pełni tapicerowane siedzisko i oparcie.

Odkryj wyjątkowość krzeseł konferencyjnych i dostawnych HENS, które nie tylko zachwycają estetyką skandynawskiego designu. Zapewniają również funkcjonalność i wygodę. Przełam monotonię przestrzeni biurowej i stwórz inspirujące miejsce spotkań i konferencji.